کد خبر : ۲,۸۹۰
۹ اسفند ۱۳۹۸ ۰۸:۴۵
رئیس سازمان فرهنگی شهرداری بوشهر خبر داد:
تخصیص بیلبوردهای شهر به توصیه‌های بهداشتی «پیشگیری از کرونا»
خارگ نیوز: رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری بندر بوشهر از تخصیص بیلبوردهای سطح شهر به توصیه‌های بهداشتی برای پیشگیری از شیوع بیماری کرونا در بوشهر خبر داد.
به گزارش خارگ نیوز؛ احمد بارگاهی در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: سازمان فرهنگی شهرداری با توجه به لغو برنامه‌های تجمعی دوازدهمین نکوداشت هفته بوشهر، با مصوبه شورای شهر و تأکید شهردار، بیلبوردهای تبلیغاتی برای پیشگیری از بیماری کرونا تخصیص یافت.

وی تصریح کرد: بوشهر یکی از معدود استان‌هایی است که بیمار مبتلا به ویروس کرونا در آن مشاهده نشده است، بر همین اساس، با پیشگیری از ورود این ویروس به شهر و رعایت مسائل بهداشتی می‌توانیم از شیوع آن در سطح شهر جلوگیری کنیم.

بارگاهی با بیان اینکه در حال رایزنی برای خرید و توزیع لوازم بهداشتی به صورت رایگان در میان شهروندان هستیم، یادآور شد: اینستاگرام سازمان فرهنگی شهرداری توصیه‌های بهداشتی برای پیشگیری از ویروس کرونا را اطلاع‌رسانی می‌کند و عموم شهروندان عزیز می‌توانند توصیه‌های بهداشتی را از این طریق دنبال کنند.

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری بندر بوشهر با تأکید بر اینکه بیماری کرونا باهمت مردم و تلاش مسئولان شهر قابل‌کنترل است، خاطرنشان کرد: رعایت توصیه‌های بهداشتی و حفظ آرامش، مهم‌ترین دستورالعمل‌هایی است که این روزها باید رعایت کنیم.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید