کد خبر : ۲۸,۷۲۰
۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۹:۲۲
برگزاری انتخابات از ۳۰ نقطه استان بوشهر زنده پخش می‌شود
خارگ نیوز: مدیرکل صدا و سیمای مرکز بوشهر گفت: برای نخستین بار، ۲۸ خرداد، برگزاری انتخابات از ۳۰ نقطه استان به صورت زنده پخش خواهد شد.
به گزارش خارگ نیوز، سید حسین ناظر مدیرکل صدا و سیمای استان بوشهر امروز در آیین رونمایی از عملیات ویژه رسانه ای انتخاباتی که با حضور استاندار بوشهر در صداوسیما برگزار شد، بیان کرد: با تلاش همکاران و تامین زیرساخت‌های لازم، نحوه برگزاری انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا، از ۳۰ نقطه استان به صورت زنده پخش خواهد شد.
 
او با اشاره به اجرای ۷ مرحله عملیات رسانه‌ای انتخاباتی در صدا و سیمای مرکز بوشهر، افزود: این عملیات‌ از ۱۵ آبان آغاز شده است و تا ۵ روز بعد از برگزاری انتخابات ادامه خواهد داشت.
 
مدیرکل صدا و سیمای مرکز بوشهر با بیان اینکه ۷۲ هزار دقیقه برنامه انتخاباتی در این مرکز تهیه شده است، ادامه داد: این برنامه‌ها شامل ۴۰ هزار دقیقه برنامه رادیویی،۳۰ هزار دقیقه برنامه تلویزیونی و ۲ هزار دقیقه برنامه خبر و فضای مجازی است.
 
ناظر، با اشاره به اجرای ۵۰ طرح نظرسنجی در استان بوشهر، عنوان کرد: نظرسنجی‌ها با موضوع انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر و روستا در شهر‌ها و روستا‌ها در حال اجرا هستند.
 
او گفت: دو ویژه برنامه انتخاباتی نیز در صداوسیمای مرکز بوشهر اجرا می‌شود؛ یکی به نام «کشتی انتخابات» که با استقرار یک فروند کشتی در ساحل بوشهر اجرا خواهد شد و دیگری با عنوان «زیر پرچم» پخش می‌شود.
 
مدیرکل صدا و سیمای مرکز بوشهر با تاکید بر تولید و پخش بیش از ۴۰ مستند رسانه‌ای با عنوان کارنامه، گفت: یک مستند ۳۰ دقیقه‌ای نیز با همین عنوان در خصوص عملکرد دولت ۸ ساله آماده پخش است.
 
ناظر امیدافزایی، انعکاس خدمات دولت به مردم و رعایت کامل بی طرفی سیاسی را از جمله اهداف رسانه ملی در ویژه برنامه‌های انتخاباتی اعلام کرد.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید