کد خبر : ۲۸,۶۹۴
۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۳:۱۰
رطوبت هوا در جزیره خارگ به 87 درصد رسید
خارگ نیوز: کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: در ۲۴ ساعت گذشته دمای هوا در شهرهای کنگان، خورموج، برازجان، اهرم، دیر و عسلویه این استان از ۴۰ درجه سانتیگراد عبور کرد.
به گزارش خارگ نیوز، محمدرضا انصاری اظهار داشت: در این مدت کنگان دمای ۴۴، خورموج و برازجان ۴۳ و اهرم، دیر و عسلویه نیز دمای ۴۲ درجه سانتیگراد را تجربه کردند.
 
وی بیان کرد: همچنین در ۲۴ ساعت گذشته رطوبت هوا در شهرهای گناوه، خارگ و بوشهر به ترتیب ۹۰، ۸۷ و ۸۵ درصد گزارش شد.
 
انصاری ادامه داد: بررسی نقشه‌های هواشناسی نشان می‌دهد تا سه شنبه در بیشتر ساعت‌‎ها شرایط جوی و دریایی استان بوشهر به نسبت آرام است اما روز چهارشنبه بتدریج بر سرعت وزش بادهای شمالی روی دریا افزوده می‌شود.
 
وی گفت: با تداوم وزش بادهای شمالی طی روز پنجشنبه، سواحل این استان در برخی از ساعت‌ها متلاطم خواهد بود.
 
انصاری ادامه داد: از امروز تا روز سه شنبه، غبار محلی، در ساعت‌هایی از بعد از ظهر وزش باد و طی صبحگاه نیز در برخی نقاط مه رقیق از پدیده‌های غالب در این استان پیش بینی می‌شود.
 
وی اظهار داشت: در ۲۴ ساعت آینده جهت وزش باد متغیر، گاهی جنوب غربی تا شمال غربی با سرعت ۸ تا ۲۸ و در ساعت‌هایی از بعد از ظهر تا ۳۴ کیلومتر در ساعت پیش ‏‎بینی شده‌است.
 
انصاری افزود: در مدت یاد شده ارتفاع موج در سواحل استان بوشهر ۳۰ تا ۹۰ و در ساعت‏‌هایی از بعدازظهر تا ۱۲۰ سانتیمتر خواهد بود.
 
وی گفت: فردا در بندر بوشهر زمان مد اول دریا ساعت ۰۰:۳۰ دقیقه بامداد، جزر اول ۰۳:۴۰ ، مد دوم ۱۱:۰۵ و جزر دوم ۱۷:۰۰ خواهد بود.
 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید