کد خبر : ۲۸,۶۶۰
۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۳:۵۹
سازمان تبلیغات اسلامی نگاه تحول‌آفرین را دنبال می‌کند
خارگ نیوز: امام جمعه بوشهر گفت: سازمان تبلیغات اسلامی نگاه تحول‌آفرین بر اساس دانش، با فرهنگ قرآنی و معرفی و ارائه الگو‌های معرفتی اسلامی را دنبال می‌کند.
به گزارش خارگ نیوز، آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر ظهر شنبه در وبینار بررسی برنامه‌های فرهنگی - تبلیغی استان بوشهر بیان کرد: نگاه تحول‌آفرین سازمان تبلیغات اسلامی برای رسیدن به اهداف تمدنی، بسیار ارزشمند است.
 
او با اشاره به گزارش ارائه شده از سوی مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر عنوان کرد: حرکت انجام شده یک تحول بر مبنای مطالبات جامعه هدف و نگاه آمایشی به جغرافیای مورد نظر است که با بررسی‌های دقیق انجام شده است.
 
امام جمعه بوشهر ادامه داد: استفاده از نقاط قوت، رفع نقاط ضعف و با یک برنامه‌ریزی دانشی و موضوعیت اشرافی و نظارت کارآمد انجام شده و منشا حرکت خوبی است.
 
آیت‌الله صفایی بوشهری با اشاره به ظرفیت فوق‌العاده استان بوشهر در حوزه‌های سیاسی، اقتصادی، فرهنگی، امنیتی و حتی حوزه علم و فن‌آوری بیان کرد: بوشهر از حیث فرهنگی از ظرفیت فوق‌العاده بالایی برخوردار است.
 
او افزود: با برنامه‌ریزی‌های مناسبی نظیر همین برنامه‌ای که مدیرکل تبلیغات بوشهر ارائه کرد و پشتیبانی مناسب و اشراف و نظارت بالاتر و تسریعی که در انجام کار‌ها انجام می‌گیرد، می‌تواند به الگوی مناسبی در سطح کشور تبدیل شود.
 
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر عنوان کرد: مردم بوشهر، روحانیت استان و فعالان فرهنگی از جهت استعداد فوق‌العاده، اما نیازمند سازماندهی و مدیریت یک حرکت صحیح در صراط مستقیم هستند و خیلی از این مسیر‌ها رفته شده است.
 
آیت‌الله صفایی بوشهری گفت: به سازمان تبلیغات اسلامی تبریک می‌گویم که نگاه تحول‌آفرین بر اساس دانش، با فرهنگ قرآنی و معرفی و ارائه الگو‌های معرفتی اسلامی را دنبال می‌کند که برای رسیدن به اهداف تمدنی از نظر فرهنگی کار خیلی بزرگی است.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید