کد خبر : ۲۸,۶۵۷
۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۶:۵۴
بازیابی رمز بیش از 3هزار عدد کارت سوخت شهروندان بوشهر / خارگی ها کمترین تعداد
خارگ نیوز: در سال 99 بیش از 3هزار عدد کارت سوخت آندسته از کسانی که رمز کارت سوخت خود را فراموش کرده اند در منطقه بوشهر بازیابی شد
به گزارش خارگ نیوز، مدیر منطقه بوشهر عنوان کرد: در سال گذشته رمز 3270 کارت سوخت بازیابی شد که بیشترین تعداد مربوط به ناحیه مرکزی با 1399 کارت  و کمترین تعداد مربوط به ناحیه خارگ با 23 کارت می‌باشد.
 
نیک تاج، مدیر منطقه، با اعلام این خبر افزود: افرادی که به هردلیل امکان بازیابی رمز کارت سوخت برایشان میسر نیست، می‌توانند از طریق مراجعه حضوری به نواحی منطقه بوشهر نسبت به بازیابی رمزشان اقدام کنند.

 

وی ادامه داد: این افراد می‌توانند با ارائه مدارک خود از جمله سند سبز خودرو، کارت ملی، کارت سوخت، کارت خودرو و در صورت داشتن سند بنچاق به‌صورت حضوری به این نواحی مراجعه و رمز جدید خود را بازیابی کنند.

 

نیک تاج تاکید کرد: دارندگان کارت سوخت خودرو در شهر بوشهر نیز می‌توانند با مراجعه به ناحیه مرکزی منطقه واقع در خیابان طالقانی- انتهای بلوار صدرا به‌صورت حضوری درخواست بازیابی رمز کارت سوخت خود را ارائه دهند.

 

 
مدیر منطقه بوشهر گفت: درخواست کارت سوخت المثنی در حال حاضر فقط با مراجعه حضوری مالک خودرو بهمراه مدارک شناسایی خودو به دفاتر پلیس+10 امکان پذیر است و ثبت نام کنندگان کارت سوخت المثنی می‌توانند روند صدور کارت خود را از سایتwww.epolice.ir پیگیری نمایند.
 
وی در پایان خاطر نشان کرد: در منطقه بوشهر بالغ بر 78 باب جایگاه عرضه فرآورده های نفتی فعال متصل به سامانه هوشمند سوخت وجود دارد که بصورت آنلاین امکان ارتباط با جایگاه‌های تحت پوشش را فراهم می‌کند.
 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید