کد خبر : ۲۸,۴۰۹
۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۷:۵۶
رطوبت هوا در جزیره خارگ به ۹۳ درصد رسید
خارگ نیوز: کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: دمای هوا در مناطق غیرساحلی این استان بین ۲ تا ۵ درجه سانتیگراد افزایش می‎یابد.
به گزارش خارگ نیوز، محمدرضا انصاری روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: در ۲۴ ساعت گذشته نیز برازجان با ۳۸ و جم و عسلویه با ۲۰ درجه سانتیگراد به ترتیب بیشترین و کمترین میزان دما را در استان بوشهر داشتند.
 
وی بیان کرد: در مدت یاد شده جزیره خارگ، عسلویه، بوشهر و گناوه به ترتیب رطوبت ۹۳، ۹۰، ۸۵ و ۸۰ درصدی را تجربه کردند.
 
انصاری ادامه داد: بررسی نقشه‌های هواشناسی نشان می‌‍‌دهد از امروز تا اواخر هفته در ساعت‎‌هایی از بعد از ظهر تا حدودی به سرعت وزش باد افزوده خواهد شد، اما در سایر اوقات وضعیت جوی و دریایی این  استان به نسبت آرام پیش بینی می‌شود.
 
وی گفت: در این مدت، غبار محلی، گاهی وزش باد و طی صبحگاه نیز در برخی نقاط مه رقیق از پدیده‌های غالب در این استان خواهد بود.
 
انصاری یادآور شد: در ۲۴ ساعت آینده آسمان استان بوشهر صاف تا کمی ابری همراه با غبار محلی، در طول روز وزش باد و طی صبحگاه در برخی نقاط مه رقیق صبحگاهی پیش‌بینی می‎‌شود.
 
وی افزود: در این مدت جهت وزش باد متغیر، به طور غالب شمال غربی تا جنوب غربی با سرعت ۸ تا ۳۰ و در ساعت‌هایی از بعد از ظهر تا ۳۸ کیلومتر در ساعت پیش ‏بینی شده‌است.
 
انصاری عنوان کرد: در ۲۴ ساعت آینده ارتفاع موج دریا در سواحل استان۳۰ تا ۹۰ و در ساعت‎‌هایی از بعد از ظهر تا ۱۲۰ سانتیمتر پیش‎‌بینی می‎‌شود.
 
وی افزود: فردا در بندر بوشهر زمان جزر اول دریا ساعت ۰۱:۵۶ دقیقه بامداد، مد اول ۰۸:۱۰، جزر دوم ۱۵:۲۴ و مد دوم ۲۰:۵۰ خواهد بود.
 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید