کد خبر : ۲۸,۳۷۸
۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۸:۳۶
اعتبارات مصوب استان بوشهر امسال ۲ برابر شد
خارگ نیوز: نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی اعتبارات مصوب استان بوشهر امسال را ۲ برابر پارسال و معادل ۱۸۰۰ میلیارد تومان اعلام کرد.
به گزارش خارگ نیوز، عبدالکریم جمیری، نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی ظهر امروز در نشست با مسئولان دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر با اشاره به وضعیت بودجه عمرانی و تملک دارایی و سرمایه‌ای بیان کرد: شرایط کنونی در حوزه اعتبارات و بودجه خاص و ویژه است و باید با مدیریت کارآمدی در هزینه کردند اعتبارات عمل کرد.
 
او با تاکید بر پیگیری و تلاش بیشتر برای جذب اعتبارات ملی در تکمیل پروژه‌ها عنوان کرد: باید در هزینه کرد اعتبارات مدیریت مناسب و کارآمدی شود تا جوابگوی مسائل و مشکلات بود.
 
رئیس مجمع نمایندگان استان بوشهر توجه به راه‌های روستایی و تکمیل پروژه‌ها در این عرصه ادامه داد: وضعیت راه‌های روستایی از لحاظ کیفیت مناسب نیست که توجه به مرمت راه‌ها باید مورد توجه قرار بگیرد.
 
جمیری، اعتبارات مصوب استان بوشهر امسال را ۲ برابر سال قبل و معادل ۱۸۰۰ میلیارد تومان دانست و بیان کرد: از این مبلغ ۵۰ میلیارد تومان آن برای توزیع بین شهرستان‌های استان بوشهر در اختیار نمایندگان استان قرار گرفته است.
 
او با بیان اینکه نحو بودجه‌ریزی در کشور مناسب نیست افزود: در بودجه‌ریزی ضعف و کاستی‌هایی وجود دارد که باید اصلاحات اساسی انجام شود.
 
نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی همراهی با مسئولان برای تحقق اعتبارات مورد نیاز پروژه‌های ملی را مورد اشاره قرار داد و گفت: باید از همه ظرفیت‌ها در تامین اعتبارات در تکمیل پروژه‌ها بهره برده شود و نمایندگان آمادگی لازم در این حوزه برای همکاری با مدیران دارند.
 
جمیری با اشاره به کمک به فرمانداران برای تکمیل طرح‌های عمرانی عنوان کرد: در این زمینه از همه ظرفیت‌ها و قابلیت‌های لازم استفاده می‌شود تا مطالبات مردم به ویژه در روستا‌ها محقق شود.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید