کد خبر : ۲۸,۳۷۲
۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۵:۱۱
فرهنگیان خارگ افسران سپاه پیشرفت این جزیره مقاوم هستند
خارگ نیوز: بخشدار ویژه خارگ گفت: فرهنگیان خارگ افسران سپاه پیشرفت این جزیره مقاوم هستند ، فرهنگیان خارگی باید این جایگاه عظیم را باور کنند و با احساس مسئولیت، نقش تاریخی خود را در راستای دستیابی به چشم انداز این جزیره حیاتی کشور ایفا نمایند.

به کزارش خارگ نیوز ، ناصر ابراهیمی ظهر امروز در شورای آموزش و پرورش خارگ اظهار داشت: شهید مطهری عالِم، فیلسوف، متفکر، فقیه و مسلط به مسائل فکری بود اما ویژگی مهم استاد شهید آن بود که در عرصه تولید و انتشار فکر درست، متقن و عمیق، در یک جهاد نرم‌افزاری مداوم بود و با دغدغه‌مندی نسبت به مخاطبانش و جامعه، با امواج منحرف فکری شرق و غرب مقابله می‌کرد.

وی افزود: مسئولیت‌شناسی و تکلیف‌گرایی را دو ویژگی دیگر شهید مطهری می باشد، او با اولویت دادن به نیازهای جامعه، ظرفیت‌های حوزه فکر و علم را به این نیازها نزدیک می‌کرد که معلمان عزیز ما در این جزیره مهم و راهبردی ایران اسلامی باید این ویژگی‌ها و روش‌ها را الگو قرار دهند.

بخشدار ویژه خارگ تصریح کرد: صیانت از فکر دانش‌آموزان از مسئولیت‌های مهم معلمان در خارگ می باشد معلمان باید با امانت و توانایی و مهارت، اندوخته‌های علمی بشر را به نسل نوجوان و جوان این جزیره منتقل کنند و شاگردان خود را اهل فکر و اندیشه بار بیاورند.

وی خاطر نشان کرد: فرهنگیان خارگ افسران سپاه پیشرفت این جزیره مقاوم هستند ، فرهنگیان خارگی باید این جایگاه عظیم را باور کنند و با احساس مسئولیت، نقش تاریخی خود را در راستای دستیابی به چشم انداز این جزیره حیاتی کشور ایفا نمایند.

ابراهیمی گفت: فرهنگیان خارگ باید ضمن استفاده از ظرفیت عظیم آموزش و پرورش در این جزیره، برای خنثی کردن این تهاجم فرهنگی نیز جهادگونه تلاش کنند تا ریزش‌ها به صفر نزدیک شود و رویش‌ها در بالاترین سطح قرار گیرد.

وی یادآور شد: درک جایگاه والا و تعیین‌کننده معلمان در جامعه باید به فرهنگ عمومی تبدیل شود که رسانه‌ها، دستگاه‌های تبلیغاتی و آموزش و پرورش در این عرصه مسئولیت سنگینی دارند.

ابراهیمی در پایان گفت: جا دارد از تلاش بی دریغ معلمان برای ادامه آموزش در دوران کرونا و همراهی خانواده‌ها به خصوص مادران صمیمانه تشکر کنم.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید