کد خبر : ۲۸,۳۲۷
۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۹:۴۰
تست کرونای ۸۲ بوشهری دیگر مثبت شد
خارگ نیوز: دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر گفت: از آغاز شیوع کرونا تاکنون ۳۷ هزار و ۹۸۸ نفر در استان به این ویروس مبتلا شده‌اند.
به گزارش خارگ نیوز، دکتر سعید کشمیری، دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر بیان کرد: تعداد بیماران بستری در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر امروز، ۳۵۲ نفر است.
 
او عنوان کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۷۰ بیمار جدید در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری‌ شده‌اند که از این تعداد ابتلای ۳۲ مورد به کرونا مثبت، قطعی است.
 
دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر با اشاره به کاهش تعداد بیماران بستری در بخش‌های ویژه کرونا افزود: ۵۱ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه هستند که از این مجموع موارد بستری در بخش‌های ویژه کرونایی، ۱۴ نفر در وضعیت حاد این بیماری قرار دارند.
 
دکتر کشمیری درباره نتایج موارد فوتی ناشی از کرونا در استان بوشهر که تا به امروز اعلام شده است، بیان کرد: امروز ۴ مورد فوتی ناشی از ابتلا به کرونا، ۲ آقا با ۸۵ و ۷۵ سال سن با سابقه بیماری آنمی مزمن و ۲ خانم با ۷۵ و ۷۳ سال سن با سابقه بیماری قلبی، فشارخون و دیابت در استان بوشهر به ثبت رسید.
 
دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر افزود: در شبانه‌روز گذشته ۸۰ بیمار نیز باحال عمومی خوب از بیمارستان‌های استان بوشهر ترخیص شده‌اند، که از این تعداد ۵۸ نفر از آن‌ها مثبت قطعی بوده‌‎اند.
 
کشمیری گفت: تا کنون ۱۰۷۹ نفر از ابتدای شیوع کرونا در استان بوشهر به علت ابتلا به این ویروس جان خود را از دست داده‌اند.
 
دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر بیان کرد: از آغاز شیوع کرونا تاکنون ۳۷ هزار و ۹۸۸ نفر در استان بوشهر به این ویروس مبتلا شده‌اند.
 
دکتر کشمیری تاکید کرد: بر اساس رنگبندی جدید سامانه ماسک ۸ شهرستان استان از جمله شهرستان‌های دیلم، گناوه، بوشهر، دشتستان، تنگستان، دشتی، جم و کنگان به رنگ نارنجی و ۲ شهرستان دیر و عسلویه به رنگ زرد می‌باشند.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید