کد خبر : ۲۸,۲۴۱
۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۲۱:۰۱
رئیس دانشگاه آزاد واحد خارگ بمناسبت روز قدس پیامی صادر نمود
خارگ نیوز:رئیس دانشگاه آزاد واحد خارگ بمناسبت روز قدس پیامی صادر نمود.
به گزارش خارگ نیوز، دکتر علی اصغر باقری، رئیس دانشگاه آزاد واحد خارگ بمناسبت روز قدس پیامی صادر نمود، متن این پیام به شرح ذیل می باشد: 

 

روز قدس، روز برآمدن امواج خروشان ملت‌های آگاه و غیور علیه ظلم و ستم و روز بیداری مسلمانان و اتحاد آن‌ها در مقابل دشمنان و مستکبرین عالم است. این روز مقدس، یادآور حماسه‌ای ماندگار، فریادی بی‌کرانه و مظلومیتی بی‌مرز است.
 
نام‌گذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان با عنوان روز قدس نخستین قبله مسلمانان از آن‌جهت حائز اهمیت است که نور امید در دل مستضعفان جهان روشن کرد و به فرصتی همیشگی برای توجه به سرنوشت فلسطین عزیز مبدل گردید تا جهانیان بدانند سرنوشت قدس و مسلمانان با یکدیگر پیوندی عمیق و ارتباطی جدانشدنی دارد.

 

امسال با توجه به شیوع ویروس کرونا و تصمیمات اتخاذ شده، مراسم راهپیمایی روز قدس برگزار نمی‌شود؛ اما با دلی آکنده از حسرت و با سری برافراشته در زنده نگهداشتن روز جهانی قدس، بیعتی دوباره با آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و رهبر انقلاب (دامت برکاتهُ) یک‌دل شده و با محکومیت اقدامات شیطانی و خبیث آمریکا در قبال مردم فلسطین، به دشمنان خواهیم گفت پیرو خط رهبریم و در رگ‌های انقلاب ما شعر ایستادگی جاری است و با گام‌های استوار، این‌بار دل‌هایمان را در دفاع از مردمان مظلوم فلسطین همسو کرده تا برگ‌ زرّین دیگری را در یاد و خاطره‌ها رقم زنیم.

 

دکتر علی اصغر باقری
رئیس دانشگاه آزاد واحد خارگ

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید