کد خبر : ۲۸,۱۲۰
۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۲۸
خیر گناوه‌ای ۲۵۰ میلیون تومان به بیمارستان کمک کرد
خارگ نیوز: سرپرست شبکه بهداشت ودرمان گناوه گفت: یک خیر نیک اندیش سلامت ۲۵۰ میلیون تومان به بیمارستان امیرالمومنین (ع) این شهرستان کمک کرد.
به گزارش خارگ نیوز، عصمت حیدری روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگاران افزود: با شروع موج جدید اپیدمی کووید ۱۹، در جهت خدمت رسانی بیشتر و بهتر به مردم  شهرستان، بیمارستان امیرالمومنین (ع) به تجهیزات پزشکی و درمانی به منظور تسهیل در فرایند درمان بیماران نیاز داشت که با پیگیری‌های انجام شده ، ۲۵۰ میلیون تومان توسط حاج خداکرم خدری از خیران سلامت شهرستان  برای تهیه تجهیزات بخش آی سی یو  بیمارستان اهدا شد.
 
 وی اضافه کرد: حمایت خیران عرصه سلامت ، انگیزه قوی و مایه دلگرمی برای ارایه کمک توسط دیگر خیران و اشاعه فرهنگ اهدای کمک‌های بانیان خیر در جامعه است.
 
سرپرست شبکه بهداشت و درمان گناوه افزود: مردم می‌توانند در تماس با هیات امنای شبکه بهداشت و درمان ، شورای خیرین، رابط امور خیرین و یا مراجعه به شبکه بهدشت و درمان، کمک‌های خود را بر اساس نیازمندی‌های موجود به مجموعه بهداشت و درمان شهرستان اهدا کنند.
 
وی از شهروندان خواست با عمل به شیوه‌نامه‌های بهداشتی از جمله  زدن ماسک و رعایت فاصله اجتماعی و پرهیز از اجتماعات و دورهمی‌ها، به قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا در شهرستان کمک کنند و بیش از پیش یاری رسان کادر بهداشت ودرمان باشند.
 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید