کد خبر : ۲۸,۰۶۶
۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۹:۲۵
امروز نقش معلمان در جبهه فرهنگی مهم و مشابه دوران دفاع مقدس است
خارگ نیوز: رئیس عملیات عمومی خارگ طی پیامی به مناسبت روز معلم گفت: امروز نقش معلمان در جبهه فرهنگی مهم و مشابه دوران دفاع مقدس است.
به گزارش خارگ نیوز، نادر پیرزاده رئیس عملیات عمومی خارگ در پیامی ضمن گرامیداشت شب‌های قدر و لزوم بهره گیری از فضلیت شب‌های قدر با اشاره به نقش معلمان در عرصه تعلیم و تربیت گفت: معلمان در عرصه‌های مختلف انقلاب نقشی مهم و تأثیر گذار داشته و حامی و پشتیبان نظام اسلامی بوده و هستند.

در ادامه این پیام آمده است: مصداق بارز این مساله حضور آنها در دوران طلایی هشت سال دفاع مقدس است که در کنار پرداختن به امر مهم تعلیم و تربیت، از خاک میهن انقلاب اسلامی ایران نیز دفاع و حراست کردند.

امروز نقش معلمان در جبهه فرهنگی مهم و مشابه دوران دفاع مقدس است؛ لذا باید ترویج ارزش‌های اسلامی را به دانش آموزان در کنار تعلیم و تربیت در دستور کار قرار دهند؛ ضمن اینکه در شرایط شیوع کرونا نقش معلمان در تعلیم و تربیت نسل آینده از طریق فضای مجازی دو چندان می‌شود.

رئیس عملیات عمومی خارگ با قدردانی از زحمات معلمان و تلاشگران عرصه تعلیم و تربیت ابراز امیدواری کرد که با همکاری مردم و مسئولان و با مدیریت بیماری کرونا و واکسیناسیون گسترده شاهد حضور دانش آموزان و معلمان در فضای مدرسه باشیم.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید