کد خبر : ۲۸,۰۶۳
۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۸:۵۴
معلمان در سال سخت کرونایی مجاهدت کردند
خارگ نیوز: استاندار بوشهر از مجاهدت‌های مومنانه معلمان در سال سخت کرونایی برای حفظ سلامت تربیتی و روانی فرزندان این استان قدردانی کرد.
به گزارش خارگ نیوز، عبدالکریم گراوند استاندار بوشهر با صدور پیامی سالروز شهادت استاد مطهری و روز معلم را گرامی داشت.
 
او در این پیام آورده است: هفته معلم هفته تکریم و تجلیل از زیباترین جلوه‌هایی است که خداوند رحمان در قالب و قاموس تعلیم و تربیت آفریده است. به یقین معلم واژه‌ای است که هیچ‌گاه غبار خاموشی و فراموشی بر آن نخواهد نشست، زیرا او مربی انسانی است که مقام خلیفه‌اللهی بر روی زمین را داراست و معنا دهنده تربیتی است که هدف غایی و نهایی آن دستیابی نسل نوخیز ایران اسلامی به مراتبی از حیات طیبه است.
 
استاندار بوشهر نوشته است: ۱۲ اردیبهشت از سویی سالروز شهادت متفکر فرزانه استاد شهید مرتضی مطهری است که خود نمونه نابی از تعلیم و تربیت اسلامی-انقلابی بود.
 
گراوند عنوان کرده است: با تواضع و فروتنی در برابر مقام شامخ همه معلمان بزرگ که به تعبیر رهبر معظم انقلاب «افسران سپاه پیشرفت» هستند، به ویژه با تجلیل از مجاهدت‌های مومنانه آنان در سال سخت کرونایی که برای سلامت روحی، روانی و تربیتی فرزندانمان به جد و جهد کوشیدند و با ادای احترام به روان جانباختگان جبهه تعلیم و تربیت در این سال و با تمسک جستن به روان همیشه زنده و پاینده شهدای فرهنگی و دانش آموز، عزتمندی، پایداری و سلامت همه معلمان عزیز را از حضرت سبحان مسالت می‌کنم.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید