کد خبر : ۲,۷۹۹
۲۹ بهمن ۱۳۹۸ ۲۳:۳۴
قانون‌مداری ملاک مجریان و ناظران انتخاباتی جزیره خارگ باشد
خارگ نیوز: بخشدار ویژه خارگ گفت: مُر قانون ملاک مجریان و ناظران انتخاباتی جزیره خارگ باشد.
به گزارش خارگ نیوز، محمود رضایی بعد از ظهر سه‌شنبه در نشست با نمایندگان کاندیدای مجلس شورای اسلامی در سالن کنفرانس بخشداری ویژه خارگ اظهار داشت: نمایندگان کاندیداها باید هواداران خود را نیز به قوانین جاری در انتخابات آگاه کنند.

وی تصریح کرد: جزیره خارگ شاید یکی از خاص‌ترین مراکز اخذ رأی در جمهوری اسلامی ایران باشد، این جزیره به واسطه نزدیکی به سکوهای نفتی و شناورهای متردد دریایی، انتخاباتی با بالگرد و شناور نیز برگزار می‌کند.

رضایی با بیان اینکه شرط و ورود به عرصه انتخابات به ویژه حمایت از کاندیدا، آشنایی و اشراف به قوانین انتخابات است اضافه کرد: اصل بی‌طرفی، امنیت و سلامت با مشارکت حداکثری در انتخابات برای ما در بخش ویژه خارگ مهم است.

وی با بیان اینکه کاندیداها و ستادهای آنان باید راست‌گویی و وفای به عهد را مدنظر خود قرار دهند، بیان کرد: بخش ویژه خارگ نیز بر اساس ستاد انتخابات مر قانون عمل می‌کند تا حق‌الناس را به خوبی حفظ کنیم.

بخشدار ویژه خارگ با بیان اینکه در تبلیغات نیز باید قانون رعایت شود، خاطرنشان کرد: کاندیداها و ستادهای آنان از هرگونه بداخلاقی باید پرهیز کنند و همچنین دیوارنویسی و راه انداختن کارناوال تبلیغاتی نیز ممنوع است.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید