کد خبر : ۲۷,۹۶۱
۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۹:۱۹
عاملان توزیع موادمخدر در دیلم دستگیر شدند
خارگ نیوز: فرمانده انتظامی دیلم استان بوشهر گفت: در اجرای طرح پاک‌سازی مناطق آلوده به مواد مخدر، ۶ نفر از عامل تهیه و توزیع دستگیر شدند.
به گزارش خارگ نیوز، سرهنگ رضا اسماعیلی افزود: این طرح به منظور ارتقای امنیت اجتماعی از چهارم اردیبهشت به مدت ۷۲ ساعت در دستور کار پلیس مبارزه با مواد مخدر این شهرستان قرار گرفت.
 
وی گفت: در اجرای این طرح، ماموران با انجام اقدام‌های اطلاعاتی و عملیاتی موفق به شناسایی و دستگیری ۶ عامل تهیه و توزیع مواد مخدر شامل چهر معتاد، یک نفر خرده فروش و یک نفر قاچاقچی در این شهرستان شدند.
 
وی اظهارداشت: در این ارتباط با هماهنگی مرجع قضائی و همکاری همه یگان‌های انتظامی در بازرسی از محل اختفای عاملان افیونی و تعقیب و مراقبت‌های صورت گرفته، ۱۹ کیلو و ۷۵۰ گرم مواد مخدر، آلات استعمال و دستگاه‌های توزین کشف شد.
 
فرمانده انتظامی دیلم گفت: پنج دستگاه موتورسیکلت و یک دستگاه خودرو سواری پژو پارس با پلاک سرقتی نیز در اجرای این طرح توقیف شدند.
وی با اشاره به تداوم اجرای این طرح از شهروندان خواست  برای مقابله با عاملان افیونی که همواره با هدف سود جوئی‌های خود سعی در آلوده کردن جوانان جامعه به مواد مخدر را دارند با پلیس همکاری کنند و هرگونه اطلاعات و اخباری را در این زمینه به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.
 
شهرستان ساحلی دیلم در منتهی الیه شمالی استان بوشهر قرار دارد.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید