کد خبر : ۲۷,۸۴۳
۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۴۱
همکاری سپاه و نیروی انتظامی امنیت استان بوشهر را تأمین کرد
خارگ نیوز: فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر با اشاره به امنیت پایدار در استان گفت: همکاری سپاه با نیروی انتظامی سبب تقویت امنیت در استان بوشهر شده است و این همکاری‌ها ادامه دارد.
به گزارش خارگ نیوز،  سردار علی رزمجو ظهر امروز در آیین تکریم و معارفه فرمانده جدید نیروی انتظامی استان بوشهر حضور مقتدرانه نیروی انتظامی در جامعه را بیانگر امنیت اجتماعی و تجلی آرامش در اقشار مختلف جامعه دانست و اظهار داشت: امنیت پایدار در جامعه مرهون تلاش شبانه‌روزی نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی است که نقش نیروی انتظامی حائز اهمیت است.
 
وی، اخلاص، داشتن روحیه جهادی و انقلابی را از ویژگی نیروی انتظامی دانست و بیان کرد: در استان بوشهر امنیت پایدار برقرار است که حضور مهربانانه نیروی انتظامی در جامعه و برقراری امنیت مثال‌زدنی است.
 
فرمانده سپاه استان بوشهر با بیان اینکه مردم استان احساس امنیت می‌کنند خاطر نشان کرد: نیروی انتظامی با مولفه اخلاص، بصیرت، اقتدار و احترام به حقوق مردم و با قاطعیت انجام وظیفه می‌کند که خدمات آنان درخور تحسین است.
 
رزمجو هماهنگی و تعامل سپاه با نیروی انتظامی را مطلوب و خوب دانست و تصریح کرد: هماهنگی مطلوبی میان اعضای شورای تامین و مسئولان استان بوشهر برقرار است که این مهم امنیت استان را تقویت کرده است.
 
وی، با اشاره به اینکه سپاه با ناجا همکاری و تعامل مستمری در اجرا مأموریت‌ها دارد گفت: همکاری سپاه با نیروی انتظامی سبب تقویت امنیت در استان بوشهر شده است و این همکاری‌ها ادامه دارد.
 
فرمانده ناجا در بوشهر: توان مرزبانی با تجهیزات پیشرفته تقویت می‌شود/ تأکید بر حضور بیشتر نیروها در مرزهای دریایی
 
فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر با قدردانی از خدمات سردار خلیل واعظی در دوران فرماندهی انتظامی استان، برای سرهنگ حیدر سوسنی فرمانده جدید استان بوشهر آرزوی موفقیت کرد.
 
رزمجو آمادگی سپاه برای ادامه همکاری‌ها با نیروی انتظامی را متذکر شد و افزود: نیروی انتظامی و سپاه 2 بازوی قدرتمند نظام هستند که تعامل آنها سبب تقویت امنیت اجتماعی شده است.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید