کد خبر : ۲۷,۷۲۴
۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۹:۰۹
باند سوداگران مرگ با ۲۳۰ کیلوگرم شیشه و تریاک در استان بوشهر متلاشی شد
خارگ نیوز: رئیس پلیس استان بوشهر از متلاشی شدن باند سوداگران مرگ در استان خبر داد و گفت: این قاچاقچیان که مواد مخدر از استان‌های شرقی و هرمزگان به دیگر استان‌ها حمل می‌کردند با ۲۳۰ کیلوگرم تریاک و حشیش دستگیر شدند.
به گزارش خارگ نیوز، سردار خلیل واعظی در گفت‌وگو با خبرنگاران در بوشهر با تأکید بر تشدید مقابله با سوداگران مرگ اظهار داشت: تمام فعالیت و برنامه‌های قاچاقچیان پایش و رصد می‌شود و هیچ نقطه‌ای برای فعالیت آنان امن نیست.
 
وی مشارکت و همراهی مردم در مبارزه با قاچاقچیان مواد مخدر را ستود و افزود: مبارزه با مواد مخدر اکنون اجتماعی شده و همه آحاد جامعه در این عرصه خود را مسئول می‌دانند.
 
فرمانده انتظامی استان بوشهر از متلاشی شدن باند سوداگران مرگ خبر داد و بیان کرد: در این راستا 3 نفر از قاچاقچیان سابقه‌دار که از استان‌های شرقی و هرمزگان به استان‌های جنوبی و مرکزی مواد مخدر حمل می‌کردند در یک عملیات هماهنگ دستگیر شدند.
 
سردار واعظی با اشاره به توقیف 3 دستگاه خودرو حامل مواد مخدر تصریح کرد: از این قاچاقچیان 230 کیلوگرم تریاک و حشیش کشف شد.
 
رئیس پلیس استان بوشهر، کشف 150 کیلوگرم حشیش و 80 کیلوگرم تریاک را مورد اشاره قرار داد و خاطر نشان کرد: میزان کشفیات در فروردین امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل 229 درصد افزایش یافته است.
 
وی از افزایش 154 درصدی قاچاقچیان دستگیر شده در این مدت خبر داد و افزود: انهدام باند مواد مخدر در ماه گذشته نسبت به مدت مشابه سال قبل 100 درصد افزایش یافته است.
 
فرمانده انتظامی استان بوشهر تأکید کرد: استان بوشهر در امنیت مطلوبی برخوردار است ولی برخورد با متخلفان با تلاش نیروی انتظامی در همه عرصه‌ها در کوتاه‌ترین زمان رصد، شناسایی و کشف می‌شود.
 
سردار واعظی از فعالیت شبانه‌روزی نیروی انتظامی برای برخورد با متخلفان خبر داد و گفت: پلیس‌های تخصصی در فرماندهی انتظامی استان در همه عرصه‌های ترافیکی، انتظامی و امنیتی در کنار مردم هستند و از هیچ کوششی فروگذاری نمی‌کنند.
 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید