کد خبر : ۲۷,۶۶۰
۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۲۰:۵۹
خارگ نیوز: ۸ گل از ۱۲ گل دریافتی پرسپولیس در این فصل روی ضربات شروع مجدد بوده است.
به گزارش خارگ نیوز، پرسپولیس مطابق چند فصل گذشته امسال هم در لیگ برتر کشورمان با ۱۰ گل خورده بهترین آمار دفاعی را بین تیم های لیگ برتر داشته و این موضوع یکی از دلایل اصلی صدرنشینی تیم یحیی در لیگ به حساب می آید.
 
سرخ پوشان در لیگ قهرمانان آسیا هم صدرنشین مقتدر گروهشان هستند و در ۳ بازی انجام شده خود موفق شدند ۹ امتیاز کسب کنند. پرسپولیس در آسیا هم دو بار در بازی مقابل الریان قطر و گوا هند دروازه اش باز شد و فقط جلوی الوحده امارات موفق شد بدون گل خورده بازی را به اتمام برساند.
 
با بررسی گل های خورده پرسپولیس در کل دیدارهای این فصل می بینیم تیم یحیی ۸ گل از ۱۲ گل دریافتی اش روی ضربات شروع مجدد بوده است. این در حالی است که سابق بر این سرخ ها به سختی روی ضربات ایستگاهی گل می حوردند.
 
۴ گل در در جریان بازی، ۵ گل روی ضربات ایستگاهی غیرمستقیم، ۲ گل از روی نقطه پنالتی و یک گل هم از روی ضربه کرنر نحوه به ثمر رسیدن گل های رقبا مقابل پرسپولیس است.
 
سرخ پوشان در دو بازی قبلی مقابل الریان و گوا دو گل مشابه روی ارسال از ضربات ایستگاهی و ضربه سر دریافت کرد. با توجه به اینکه تیم یحیی در لیگ هم چندبار به همین شکل گل خورده بود باید گفت روی این موضوع ضعف دارد و یحیی در بازی های حساس پیش رو به خصوص در مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا و همچنین ادامه بازی های لیگ برتر باید فکری به حال این مشکل تیمش کند.
 
کلیدواژه ها: پرسپولیس تهران 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید