کد خبر : ۲۷,۶۳۹
۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۲۰:۱۹
ادامه سیر صعودی کرونا در استان بوشهر
خارگ نیوز: دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر با اشاره به سیر صعودی کرونا گفت: امروز ۳ نفر فوتی ناشی از ابتلا به کرونا در این استان ثبت شد.
به گزارش خارگ نیوز، دکتر سعید کشمیری، دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر بیان کرد: تعداد بیماران بستری در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر امروز، ۴۴۰ نفر است.
 
او عنوان کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۸۶ بیمار جدید در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری‌شده‌اند که از این تعداد ابتلای ۴۵ نفر به کرونا مثبت، قطعی است.
 
دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر افزود: در شبانه‌روز گذشته ۱۰۵ بیمار نیز باحال عمومی خوب از بیمارستان‌های استان بوشهر ترخیص شده‌اند، که از این تعداد ۷۱ نفر از آن‌ها مثبت قطعی بوده‎اند.
 
دکتر کشمیری با اشاره به افزایش تعداد بیماران بستری در بخش‌های ویژه کرونا افزود: ۵۹ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه هستند که از این مجموع موارد بستری در بخش‌های ویژه کرونایی، ۲۴ نفر در وضعیت حاد این بیماری قرار دارند.
 
او  درباره نتایج موارد فوتی ناشی از کرونا در استان بوشهر که تا به امروز اعلام شده است، بیان کرد: امروز ۳ نفر فوتی ناشی از ابتلا به کرونا، ۱ آقا با ۷۱ سال سن با سابقه بیماری قلبی، دیالیز و فشار خون و ۲ خانم با ۷۷ و ۷۶ سال سن با سابقه بیماری تشنج در استان بوشهر به ثبت رسید.
 
دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر افزود: تا کنون ۹۶۳ نفر از ابتدای شیوع کرونا در استان بوشهر به علت ابتلا به این ویروس جان خود را از دست داده‌اند.
 
دکترکشمیری بیان کرد: از آغاز شیوع کرونا تاکنون ۳۲ هزار و ۲۸۴ نفر در استان بوشهر به این ویروس مبتلا شده‌اند.
 
او ادامه داد: همچنان در استان شاهد سیر صعودی روند ابتلا و مرگ هستیم.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید