کد خبر : ۲۷,۵۶۵
۳۰ فروردین ۱۴۰۰ ۱۸:۵۳
فرمانده جدید پدافند هوایی منطقه جنوب در استان بوشهر معرفی شد
خارگ نیوز: سرهنگ رضا کلهر به عنوان فرمانده جدید پدافند هوایی جنوب شهید بوشهریان معرفی شد.
به گزارش خارگ نیوز، مراسم تکریم و معارفه فرمانده جدید پدافند هوایی منطقه جنوب در استان بوشهر ظهر امروز با حضور امیر سرتیپ علی‌رضا الهامی جانشین نیروی پدافند هوایی خاتم‌الانبیا (ص)، استاندار و فرماندهان نیرو‌های مسلح استان بوشهر در پایگاه ششم شکاری شهید یاسینی بوشهر برگزار شد.
 
جانشین فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش جمهوری اسلامی با اشاره به نقش این نیرو در عرصه‌های مختلف بیان کرد: در هر نقش و مسئولیت، و با هر درجه در نیروی مسلح باید کار خود را به نحو مطلوب انجام دهیم.
 
امیر سرتیپ علیرضا الهامی با تاکید بر هوشیاری و برخورد قاطع با دشمنان افزود: برای جمهوری اسلامی ایران خوب انجام شدن کار مهم است و این گونه نقشه‌های دشمن را نقش بر آب می‌کند.
 
فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر جایگاه پدافند هوایی را بسیار مهم و با ارزش دانست و عنوان کرد: پدافند هوایی ارتش با سازماندهی خوب عملکردی قدرتمند و اقتدار آفرین در صحنه دفاع از مرز‌های هوایی با برخورداری از نیرو‌های با ایمان، ایثارگر، فداکار، متعهد، انقلابی و با تجربه امنیت جمهوری اسلامی ایران را برقرار کرده است.
 
سردار علی رزمجو با اشاره به برقرار امنیت مطلوب تصریح کرد: نیروی پدافند هوایی با تجهیزات مدرن و نیرو‌های توانمند، اجازه هیچ نوع تعرض به دشمنان و بیگانگان نداده است.
 
در این مراسم از خدمات امیر سرتیپ دوم غلام‌عباس اسماعیل‌زاده تقدیر و سرهنگ رضا کلهر به عنوان فرمانده جدید پدافند هوایی جنوب شهید بوشهریان معرفی شد.
 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید