کد خبر : ۲۷,۵۶۴
۳۰ فروردین ۱۴۰۰ ۱۸:۵۰
از رعایت محدودیت‌ها در استان بوشهر رضایت ندارم
خارگ نیوز: استاندار بوشهر گفت: از رعایت اجرای محدودیت ها در استان رضایت ندارم و این در حالی است که اگر محدودیت‌ها را به خوبی رعایت نکنیم با محدودیت های شدیدتری مواجه می‌شویم.
به گزارش خارگ نیوز، عبدالکریم گراوند در نشست ستاد استانی مقابله با کرونا با تاکید بر نظارت جدی مدیران دستگاه های اجرایی بر رعایت اجرای محدودیت های اعمال شده بیان کرد: شخص مدیر دستگاه مسئول حسن اجرای محدودیت های اعمال شده است و با توجه به اعمال محدودیت های جدید، اگر یک مدیر، کارمندی را اجبار کند از شهرهای اطراف به محل کار خود در بوشهر بیاید، گزارش این تخلف را به استانداری ارائه شود تا با مدیر متخلف برخورد شود.
 
او، با اعلام نارضایتی از رعایت اجرای محدودیت ها در استان، ادامه داد: اگر شیوه‌نامه‌های بهداشتی و محدودیت های اعمال شده را به خوبی رعایت نکنیم با محدودیت های شدیدتری مواجه خواهیم شد.
 
استاندار بوشهر با بیان اینکه درباره سلامت مردم با کسی تعارف نداریم، افزود: همه دستگاه های اجرایی باید وظایف خود درباره مقابله با کرونا انجام دهند، فرمانداران موضوع نظارت بر حسن اجرای محدودیت ها را در شهرستان ها با جدیت دنبال کنند.
 
گراوند با قدردانی از همراهی و همکاری نیروی انتظامی و سپاه در مقابله با کرونا گفت: همچنان کنترل ورودی‌های استان و شهرها با جدیت از سوی نیروی انتظامی دنبال شود، زیرا اگر محدودیت های اعمال شده و اصول بهداشتی را رعایت نکنیم باید منتظر افزایش آمار فوتی ها باشیم.
 
او، با قدردانی از تلاش دانشگاه علوم پزشکی برای واکسیناسیون کرونا بیان کرد: با توجه به اختصاص سهمیه جدید واکسن کرونا به استان، انتظار است واکسیناسیون گروه های اولویت دار، با سرعت و جدیت ادامه یابد.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید