کد خبر : ۲۷,۵۱۵
۲۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۰:۰۰
خارگ نیوز‌: مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان بوشهر با اشاره به افتتاح ۲۰ آشپزخانه در نقاط مختلف استان بوشهر گفت: روزانه در ایام ماه مبارک رمضان ۲۰ هزار پرس غذا در این آشپزخانه‌ها طبخ و میان نیازمندان توزیع می‌شود.
به گزارش خارگ نیوز، احمد لطفی در گفت‌وگو با تسنیم، از راه‌اندازی پویش ایران همدل اطعام مهدوی همزمان با ماه مبارک رمضان برای رسیدگی بیشتر به افراد نیازمند و مددجو خبر داد و اظهار داشت: در این راستا آشپزخانه در تمامی نقاط استان بوشهر با همکاری و مشارکت خیران و نیکوکاران راه‌اندازی شده است.
 
وی، با اشاره به راه‌اندازی 20 آشپزخانه در نقاط مختلف استان بوشهر بیان کرد: در این آشپزخانه‌ها روزانه 20 هزار پرس غذا طبخ و قبل از اذان مغرب بین نیازمندان توزیع می‌شود.
 
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان بوشهر افزود: در مجموع در طول ماه مبارک رمضان 600 هزار پرس غذا طبخ و در اختیار افراد بی‌بضاعت استان بوشهر قرار می‌گیرد.
 
لطفی، با بیان اینکه علاوه بر توزیع غذای گرم، سبد معیشتی در اختیار مددجویان قرار می‌گیرد افزود: در طول ماه مبارک رمضان 5 هزار سبد غذایی به ارزش هر بسته 400 هزار تومان به خانواده‌های مددجو کمیته امداد استان بوشهر تحویل می‌شود.
 
وی، از تحت پوشش بودن 43 هزار خانواده در استان بوشهر با جمعیتی افزون بر 80 هزار نفر خبر داد و خاطر نشان کرد: در ایام ماه مبارک رمضان حمایت از ایتام و کودکان بدسرپرست مورد توجه قرار دارد و برای شش هزار کودک یتیم و بد سرپرست حامی جذب می‌شود.
 
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان بوشهر با اشاره به فراهم شدن همکاری نیکوکاران برای طرح ایران همدل اطعام مهدوی تصریح کرد: مردم خیر و نیکوکار علاوه بر اهدا کمک‌های غیر نقدی خود به دفاتر کمیته امداد در استان، می‌توانند با گرفتن شماره کد دستوری 1#07718877 و یا شماره کارت 6037997950030370  بانک ملی کمک‌های نقدی خود را برای مشارکت در طرح ایران همدل و اطعام مهدوی اهدا کنند.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید