کد خبر : ۲۷,۵۱۰
۲۸ فروردین ۱۴۰۰ ۲۳:۵۹
خارگ نیوز: دادستان آبادان گفت: دستگاه قضایی تحقیقات خود در خصوص سوء استفاده از سهمیه واکسن کرونای پاکبانان از سوی برخی مدیران شهرداری آبادان را با قاطعیت دنبال می‌کند.
به گزارش خارگ نیوز و به نقل از ایلنا، حمید مرانی‌پور در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: در پی اقدام برخی مدیران شهرداری آبادان و دریافت واکسن کرونا به‌جای پاکبانان زحمت‌کش موضوع بلافاصله در دستور کار دادستانی آبادان قرار گرفت.
 
وی افزود: هر چند مصاحبه‌هایی از سوی شهردار و رییس دانشکده علوم پزشکی آبادان در این خصوص انجام شده ولی دستگاه قضایی تحقیقات میدانی و نامحسوس خود توسط مراجع مختلف در سطح شهرستان آبادان را آغاز کرده است و این تحقیقات همچنان ادامه دارد. 
 
دستگاه قضایی برخورد می کند
دادستان آبادان گفت: پس از بررسی دقیق موضوع به همراه مستناد، چنانچه برای دستگاه قضایی روشن شود که هر شخص حقیقی یا حقوقی از موقعیت شغلی خود سوءاستفاده کرده و بجای پاکبان واکسن کرونا دریافت کرده است با برخورد قانونی مواجه خواهد شد.
 
مرانی‌پور بیان کرد: همچنین چنانچه افراد دیگری در رابطه با تزریق واکسن کرونا تبانی‌ کرده باشند دستگاه قضایی در راستای حقوق عامه با آن افراد برخورد لازم را انجام می‌دهد.
 
وی افزود: اگر مشخص شود در رسیدگی به این موضوع شبهه قضایی دیگری وجود دارد موضوع در راستای حقوق عامه و حفظ سلامت مردم و حقوق پاکبانان به مراجع دیگر قضایی ارجاع خواهد شد.
 
سلامت مردم خط قرمز دستگاه قضایی است
دادستان آبادان گفت: سلامت مردم خط قرمز دستگاه قضایی است و قطعا این موضوع توسط دستگاه قضایی با قاطعیت پیگیری می‌شود.
 
گفتنی است، در حال حاضر ۲ شهرستان خوزستان از جمله آبادان در وضعیت سیاه، ۱۴ شهرستان قرمز و هشت شهرستان نارنجی هستند.
 
لازم به ذکر است، انتشار اخباری مبنی بر سو استفاده برخی اعضای شورای شهر و مدیران شهرداری آبادان از سهمیه واکسن کرونای پاکبانان بازتاب گسترده‌ای در کشور داشته است.
کلیدواژه ها: واکسن آبادان 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید