کد خبر : ۲۷,۳۱۰
۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۲۳:۰۳
وضعیت خطرناک کرونا هیچ تخت خالی برای پذیرش بیماران کرونایی وجود ندارد / رعایت نکنیم دچار می شویم
خارگ نیوز: ظرفیت پذیرش بیماران کرونایی شهرستان بوشهر تکمیل گردیده و اعزام بیمار کرونایی جزیره خارگ به دلیل نبود تخت در مرکز شهرستان با مشکل مواجه شده است.

به گزارش خارگ نیوز، از عصر امروز ستاد کرونا در جزیره خارگ مقدمات اعزام یک بیمار کرونایی به بوشهر را در دستور کار خود قرار داده که با هماهنگی های صورت گرفته با مدیریت عملیات عمومی، شرکت نفت فلات قاره، اداره بندر و دریانوردی خارگ و گمرک شرایط اعزام شناور فراهم گردیده است.

در حالی که شناور فلات قاره آماده اعزام مسافر به مرکز شهرستان می شود، خبر می رسد که در بوشهر تخت خالی برای پذیرش بیمار وجود ندارد. 

 

پیگیری های خبرنگار خارگ نیوز حاکی از آن است که تمامی ظرفیت بیمارستانی شهرستان بوشهر برای پذیرش بیماران کرونایی تکمیل گردیده و امکان پذیرش جدیدی تا لحظه ارسال این خبر وجود ندارد. 

 

براساس شرایط خاص جغرافیایی جزیره خارگ نیاز است که پذیرش بیماران اعزام این جزیره در اولویت قرار گیرند. 

 

به گزارش خبرنگار خارگ نیوز،از مردم خواهشمندم که با رعایت پروتکل‌ها و دستورالعمل‌های بهداشتی از ابتلا به بیماری کرونا پیشگیری کنند چرا که بیمارستان های استان به عنوان مراکز درمان بیماران کرونایی مملو از بیمار بوده و هیچ گونه تخت خالی برای پذیرش بیماران در شرایط حاضر را ندارد.

 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید