کد خبر : ۲۷,۲۵۷
۲۳ فروردین ۱۴۰۰ ۲۰:۱۸
خارگ نیوز: پس از جدایی ابراهیم صادقی، گزینه‌های سرمربیگری تیم فوتبال سایپا مشخص شدند.
به گزارش خارگ نیوز، به دنبال شکست خارج از خانه سایپا برابر مس رفسنجان، ابراهیم صادقی سرمربی نارنجی‌پوشان از این تیم جدا شد. پس از این اتفاق که شب گذشته رخ داد مسئولان باشگاه در اندیشه انتخاب سرمربی جدید هستند.
 
به جز اکبر پورموسوی که نامش به عنوان یکی از گزینه‌های سرمربیگری سایپا مطرح شده بود، 4 نفر دیگر هم کاندیدای نشستن روی نیمکت نارنجی‌پوشان هستند. مهدی پاشازاده، امیدرضا روانخواه، محسن بیاتی‌نیا و علی کریمی نفراتی هستند که مدنظر باشگاه سایپا قرار دارند. مسئولان باشگاه در تلاش هستند تا پایان هفته جاری سرمربی جدید را انتخاب و معرفی کنند و باید دید سرمربی جدید این تیم از میان 5 گزینه بالا انتخاب می‌شود یا فردی دیگر حضور روی نیمکت نارنجی‌پوشان را تجربه خواهد کرد.
 
دیدار بعدی سایپا در لیگ برتر روز 18 اردیبهشت ماه مقابل ماشین‌سازی در تبریز است. با توجه به فاصله 25 روزه تا آن دیدار، تمرینات سایپا برای چند روز تعطیل می‌شود و به احتمال فراوان با حضور سرمربی جدید استارت خواهد خورد.
 
سایپا از 20 دیداری که در لیگ برتر بیستم برگزار کرده، به 3 برد، 9 تساوی و 8 شکست رسیده و با 18 امتیاز در رده سیزدهم قرار دارد.
 
کلیدواژه ها: سایپا 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید