کد خبر : ۲۷,۲۰۷
۲۲ فروردین ۱۴۰۰ ۱۸:۱۶
مجوز احداث درمانگاه تامین اجتماعی خارگ به زودی صادر خواهد شد
مدیر درمان تامین اجتماعی استان بوشهر گفت: برای احداث درمانگاه‌های تامین اجتماعی اهرم، شبانکاره و خارگ نیز فرایند اداری برای دریافت مجوز احداث آنها در دست پیگیری است.
به گزارش خارگ نیوز، سید جواد رکاب روز یکشنبه به رسانه‎‌ها اعلام کرد: با توجه به وضعیت قرمز کرونایی هشت شهرستان استان بوشهر و سیر صعودی افزایش بیماران کرونایی و محدودیت تخت‌های بیمارستان در مقایسه با تعداد بیماران ورودی اقدام به افزایش تخت‏‌های کرونایی شد.
 
وی بیان کرد: نیاز است پروتکل‌های بهداشتی با توجه به وضعیت قرمز هشت شهرستان استان بوشهر بیش از پیش رعایت شود تا فشار مضاعف به کادر درمانی وارد نشود.
 
رکاب‌پور اظهار داشت: با افزایش بیماران بستری با توجه به اینکه باید به بیماران غیر کرونایی نیز خدمات ارائه شود، تخت‌های بیمارستانی برای بیماران کرونایی به سختی در حال تامین است.
 
وی در باره توسعه مراکز درمانی تامین اجتماعی در استان بوشهر  اظهار داشت: تا نیمه نخست امسال ۲ درمانگاه تامین اجتماعی در شهرهای خورموج و جم و  پاراکلینیک امام موسی کاظم (ع) برازجان به بهره‌برداری می‌رسد.
 
رکاب‌پور عنوان کرد: درمانگاه‌های تامین اجتماعی در دیلم و دلوار نیز عملیات اجرایی آن در حال انجام است و براساس برنامه زمان‎بندی افتتاح می‎‌شود.
 
وی ادامه داد: برای احداث درمانگاه‌های تامین اجتماعی اهرم، شبانکاره و خارگ نیز فرایند اداری برای دریافت مجوز احداث آنها در دست پیگیری است.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید