کد خبر : ۲۷۲
۲۶ فروردین ۱۳۹۸ ۱۳:۱۷
آماده اعزام صیادان خارگی به مناطق سیل‌زده هستیم
نایب رئیس تعاونی صیادان جزیره خارگ گفت:برای اعزام صیادان متقاضی به مناطق سیل‌زده خوزستان آمادگی داریم.
حسین باغبان اظهار داشت : تمام مردم و ادارات و نهادهای جزیره خارک از بخشداری ، شرکت‌های نفتی مستقر در منطقه ، ارتش و سپاه ،آموزش و پرورش و در کنار آنها تعاونی صیادان به صورت هماهنگ و یک‌دل کمک به سیل‌زدگان و رفع دغدغه‌های مردم را در دستور کار قرار داده و آستین همت بالا زده‌اند تا به بهترین نحو و در سریع‌ترین زمان از آلام و مشکلات مردم بکاهند.


نائب رئیس تعاونی صیادان جزیره خارگ افزود : یک فروند قایق صیادی به ناخدایی عبدالرحمن قادری جهت کمک به هم‌وطنانمان در استان خوزستان اعزام و سه روز است که در منطقه روستای بهر (بعیلیه ) از توابع عبدالله اهواز در حال کمک‌رسانی به ساکنان آن منطقه می‌باشد .


وی با بیان اینکه آمادگی برای اعزام صیادان متقاضی به مناطق سیل‌زده خوزستان آمادگی داریم، گفت :همچنین صیادان و خانواده‌های آنها کمک‌های خود را به ستادهای مستقر در خارگ تحویل داده‌اند .


باغبان بیان کرد: سیل در بسیاری از استان‌ها آرامش و آسایش هموطنان‌مان را گرفته و امیدشان بعد از خدا به مردم است.


نائب رئیس تعاونی صیادان جزیره خارگ با اشاره به گستاخی ترامپ در تروریست خواندن سپاه پاسداران تأکید کرد: این اقدام زمینه محبوبیت بیشتر سپاه را در سطح ملی و جهانی رقم زد.


وی ادامه داد : آمریکایی‌ها که احمق‌های درجه یک هستند از جایگاه تروریست‌ترین دولت در جهان معاصر برای خوشامد صهیونیست‌های کودک‌کش، سپاه سرافراز اسلام و پاسداران انقلابی، این فرزندان خدوم ملت را تروریست خواندند.


باغبان گفت: به طور قطع آمریکایی‌ها با این اقدام مذبوحانه زمینه محبوبیت بیشتر این نیروهای نابود کننده تروریست‌های پلید را در داخل کشور و در میان ملت‌های آزاده دنیا فراهم کردند.


وی تصریح کرد :پاسداران دلاور اسلام در طول ۴۰ سال بعد از انقلاب در همه حوادث و در همه صحنه‌ها همراه و همگام با ملت ایران بوده و با تمام وجود از ملت ایران و انقلاب اسلامی دفاع کردند.


باغبان افزود : حماسه‌های سپاه در هشت سال دفاع مقدس، بازسازی خرابه‌های پس از دفاع مقدس ، مقابله در جبهه میدانی با گروه‌های تروریستی و نقش‌آفرینی در کمک به مردم سیل‌زده در کشور از جمله شهرهای لرستان، خوزستان، گلستان بر کسی پوشیده نیست، این جمله امام (ره) را برای آمریکا یادآور می‌شویم که اگر سپاه نبود، کشور نبود.


وی عنوان کرد: البته این اقدام نمایشی نمی‌تواند هیچ خللی در محبوبیت مردمی این نیروی مقتدر ایجاد کند به طوریکه طبق فرمایش رهبری این اقدام ناشی از کینه آنها از موفقیت‌های سپاه در میدان‌های گوناگون از جمله در سوریه و عراق است از این‌ رو در صدد مقابله سیاسی با محبوبیت سپاه هستند که تنها روش، این اقدام احمقانه بود.


نائب رئیس تعاونی صیادان جزیره خارگ با بیان اینکه آمریکا با این کار خود گربه‌رقصانی می‌کند، ابراز کرد: به لطف پروردگار کار به جایی خواهد رسید که همه این خیانت‌ها به خودشان برمی‌گردد و این فریب‌ها گریبانگیر ترامپ و احمق‌های مثل خودش خواهد شد.


باغبان با تأکید بر اینکه عشق و حمایت همه‌جانبه از سپاه در عمده مردم، نهادها،مسؤولان و نمایندگان مشاهده می‌شود، افزود: حتی نمایندگان مجلس با لباس سپاه در مجلس حضور یافتند و در حمایت از سپاه با ۲۵۰ امضا این اقدام را محکوم کردند.


نایب رئیس تعاونی صیادان خارک حاطرنشان کرد :دشمن نمی‌تواند هیچ‌گونه تفرقه بین مردم و نیروهای مسلح ایجاد کند.


وی متذکر شد: همه این حمایت‌های همه جانبه ملت نشان می‌د‌هد که اساساً این‌گونه اقدامات تاثیری در اراده پولادین برای رسیدن به آرمان‌های ما ندارد و دشمن نمی‌تواند هیچ‌گونه تفرقه بین مردم و نیروهای مسلح ایجاد کند. این اقدام احمقانه باعث شد وحدت و همدلی در بین گروه‌های مختلف داخل نظام بیشتر و عمیق‌تر شود.


باغبان بیان کرد: از دولت می‌خواهیم تا در مقابل این اقدام نامشروع یک اقدام متقابل انجام دهد تا هیأت حاکمه آمریکا که خود عامل تشکیل و تاسیس گروه‌های تروریستی است، از این اقدام احمقانه خود پشیمان شود.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید