کد خبر : ۲۶,۷۹۳
۱۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۹:۵۰
مسئولان در کنترل بی رویه گرانی‌ها نظارت کافی داشته باشند
خارگ نیوز: امام جمعه بوشهر گفت: اکنون که در ابتدای سال جدید و در آستانه آغاز ماه رمضان هستیم، مسئولان در کنترل گرانی‌ها تدابیر لازم را داشته باشند.
به گزارش خارگ نیوز،  آیت الله صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر در پیام آدینه خود، یکی از آموزه های سبک زندگی اسلامی را امید به گشایش و تلاش برای آینده دانست و بیان کرد:امیدواری به آینده و عبور از مشکلات و رسیدن به مدارج موفقیت نشان از ایمان، توکل به خداوند و مایه حیات زنده و کوشش در این باره است.
 
او افزود: مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای (دامت برکاته العالیه) در پیام نوروزی و سخنانن آغازین سال جدید خویش چند نکته مهم و راهبردی بیان فرمودند که باید سرلوحه کار مسئولان نظام و مردم ولایتمدار قرار بگیرد. نخست پشتیبانی و رفع موانع تولید در عرصه رشد اقتصاد ایران بر اساس طرح اقتصاد مقاومتی یک ضرورت است و این باید در عمل دیده شود و در حد حرف و مصوبات متوقف نشود.
 
امام جمعه بوشهر ادامه داد: انتخابات ریاست جمهوری به جهت اهمیت وظایف و اختیارات رئیس جمهور بسیار مهم و سرنوشت ساز است و این مردم هستند که در این عرصه نقش آفرین بوده و مسئولیت مهمی به عهده دارند. حضور پرشور و سراسر شعور و با بصیرت بسیار کارساز و موثر است. همچنین اعتماد و تکیه به برجام در رفع تحریم و گره زدن حل مشکلات به آن، یک اشتباه بزرگ است. باید آن را با رشد تولید و خود کفایی خنثی سازی کرد و شکست داد.
 
صفایی بوشهری افزود: همان‌طور که از قبل پیش بینی می‌شد و کارشناسان هم به ستاد ملی مقابله با بیماری کرونا و هم به مردم عزیز هشدار داده شده بود بیش‌تر استان های کشور در شرایط خیز چهارم گرفت و در آغاز سال فضای زندگی مردم دچار مشکلات جدیدی شده است. مناسب است در این باره ستاد مقابله با بیماری کرونا تصویب و اجرای دقیق دستور العمل های بازدارنده از شیوع بیماری کرونا، نظارت جدی بر حسن اجرای آن، فرهنگ سازی مراعات دستور العمل‌ها به شیوه های تبلیغی و اجرایی و واکسیناسیون گسترده و عمومی جدی‌تر پیگیری کند.
 
او گفت: اکنون که در ابتدای سال جدید و در آستانه آغاز ماه مبارک رمضان می باشیم، مسئولان محترم باید در عرصه کنترل بی رویه گرانی‌ها تدابیر لازم و نظارت کافی داشته باشند. به اذعان همه کارشناسان قیمت عرضه کالا غیر واقعی و فراتر از ارزش آن است.
 
امام جمعه بوشهر بیان کرد: از همه مردم عزیز استان بوشهر تقاضا دارم مانند همیشه در این شرایط به هم نوعان خود به ویژه اقوام، همسایه ها و مردم نیازمند کمک کنند تا از فشارهای معیشتی آنان کاسته شود.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید