کد خبر : ۲۶,۷۰۳
۱۲ فروردین ۱۴۰۰ ۱۲:۲۸
پارک‌های جنگلی استان بوشهر ۱۳ بدر تعطیل هستند
خارگ نیوز: مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان بوشهر گفت: بوستان‌ها و پارک‌های جنگلی استان بوشهر در ۱۳ فروردین تعطیل و پذیرای گردشگران نیست.
به گزارش خارگ نیوز، غلامرضا منتظری مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان بوشهر عنوان کرد: بر اساس مصوبه‌های ستاد مقابله با کرونا استان بوشهر هرگونه تجمع در طبیعت، بوستان‌ها و فضای سبز عمومی ممنوع است و در این راستا بوستان‌ها و پارک‌های جنگلی استان بوشهر در ۱۳ فروردین تعطیل و پذیرای گردشگران نیست.
 
او بیان کرد: استان بوشهر هشت پارک جنگلی دارد که براین اساس برای صیانت از سلامتی مردم در روز طبیعت تعطیل هستند.
 
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان بوشهر گفت: با توجه به اعلام وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی در زمان حاضر از ۱۰ شهرستان استان بوشهر چهار شهرستان این استان شامل گناوه، دیلم، بوشهر و دشتستان در حالت نارنجی کرونایی قرار دارند.
 
منتظری با اشاره به اینکه مردم با رعایت اصول و دستورالعمل بهداشتی نقشی مهم در مقابله با بیماری کرونا دارند افزود: بر اساس تاکید کارشناسان، پرهیز از دورهمی‌ها، مسافرت و تجمع‌ها باید مورد توجه مردم قرار گیرد تا از ابتلا به کرونا مصون بمانند.
 
اوبیان کرد: ممنوعیت پارک خودرو‌ها در تفرجگاه‌ها، بوستان‌ها، پارک‌های جنگلی و سواحل از مصوبه‌های ستاد مقابله با کرونا استان بوشهر است و در این ارتباط رانندگان خودرو‌های شخصی که نسبت به این مصوبه بی‌توجهی کنند از سوی نیروی انتظامی جریمه و خودرو‌ها به پارکینگ منتقل می‌شود.
 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید