کد خبر : ۲۶,۱۵۷
۱ فروردین ۱۴۰۰ ۱۲:۵۱
محدودیت رفت و آمد به بوشهر آغاز شد
خارگ نیوز: معاون استاندار بوشهر گفت: با توجه به نارنجی شدن شرایط شیوع کرونا در مرکز استان، محدودیت رفت و آمد از امروز در این شهر آغاز شد.
به گزارش خارگ نیوز، محمدتقی ایرانی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر بیان کرد: با اعلام ستاد مقابله با کرونای کشور، شرایط شهرستان بوشهر از نظر شیوع کرونا از رنگ زرد به رنگ نارنجی تغییر کرده و بر همین اساس محدودیت‌های جدیدی در رفت و آمد به و از این شهرستان ایجاد شده است.
 
او افزود: برابر اعلام جدید وضعیت شهر‌ها از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، شهرستان بوشهر به رنگ نارنجی درآمده که برابر مصوبات ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا، مسافرت «از» و «به» این شهرستان ممنوع است.
 
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر با بیان اینکه بر اساس اعلام وزارت بهداشت، اعمال ممنوعیت از امروز اول فروردین آغاز شده است، عنوان کرد: در رنگ‌بندی جدید و با اعلام ستاد ملی کرونا، ۷۲ ساعت به مسافران شهر‌های قرمز و نارنجی (شهر‌هایی که جدید قرمز و نارنجی شده‌اند)، فرصت بازگشت داده می‌شود و بعد از پایان مهلت جریمه می‌شوند.
 
ایرانی بیان کرد: اعمال ممنوعیت ورود و خروج با هماهنگی نیروی انتظامی (راهنمایی و رانندگی) انجام می‌گیرد.
 
اکنون در استان بوشهر شهرستان‌های کنگان، دیلم، گناوه و بوشهر در وضعیت نارنجی کرونایی قرار دارند و ۶ شهرستان‌ دیگر استان در وضعیت زرد هستند.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید