کد خبر : ۲۵,۸۴۳
۲۴ اسفند ۱۳۹۹ ۲۳:۲۸
وظیفه ما صیانت از آرای مردم در انتخابات است
خارگ نیوز: بخشدار ویژه خارگ گفت: با توجه به شرایط کرونایی؛ داوطلبان انتخابات شورای اسلامی شهر خارگ ثبت‌نام اینترنتی را در اولویت قرار دهند.
به گزارش خارگ نیوز، ناصر ابراهیمی در نشست با هیئت نظارت بر انتخابات شورای شهر خارگ اظهار داشت: با توجه به شرایط کرونایی؛ داوطلبان انتخابات شورای اسلامی شهر خارگ ثبت‌نام اینترنتی را در اولویت قرار دهند.

 

بخشدار ویژه خارگ با اعلام ایجاد بسترهای لازم برای ثبت نام غیر حضوری، گفت: استفاده از نرم افزار موجود در پرتال وزارت کشور، مراجعه به دفاتر پیشخوان و مراجعه حضوری به فرمانداری‌ها روش‌های ثبت نام داوطلبان است‌.

وی افزود: براساس اطلاعیه ستاد انتخابات کشور، داوطلبان می‌توانند به چهار روش برای ثبت نام اقدام کنند، در این زمینه می‌توان از طریق اپلیکیشن موبایلی (بارگذاری شده در پورتال وزارت کشور) و دریافت کد رهگیری، ثبت نام از طریق نسخه دسکتاپ (کامپیوتر) و دریافت کد رهگیری، ثبت نام از طریق دفاتر پیشخوان دولت و دریافت کد رهگیری و ثبت نام از طریق مراجعه حضوری به فرمانداری شهرستان اقدام کرد.

ابراهیمی  با بیان اینکه یکی از مزایای ثبت‌نام الکترونیک این است که امکان ثبت‌نام در تمام ساعات شبانه روز را دارد، افزود: از آنجایی کرونا تداوم دارد و حفظ فاصله‌گذاری اجتماعی ضروری است، از همه افرادی که تمایل دارند در انتخابات شورای شهر خارگ ثبت‌نام کنند، دعوت می‌کنیم به صورت غیر حضوری ثبت‌نام کنند.

در ادامه این نشست عبدالرضا خرم آبادی ریس هیئت نظارت بر انتخابات شورای شهر خارگ اظهار داشت: وظیفه ما عمل به مُر قانون و صیانت از آرای مردم در انتخابات است.
 
وی اظهار امیدواری کرد که همکاری با هیئت اجرایی در این مدت زمینه ساز تجربه خوبی شود و در انتهای فرایند انتخابات موفقیت‌آمیز باشد.
 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید