کد خبر : ۲۵,۷۹۸
۲۴ اسفند ۱۳۹۹ ۲۳:۱۱
انتخابات محل ابراز ایده‌ها است/هدف برگزاری یک انتخابات پرشور و باشکوه
خارگ نیوز: بخشدار ویژه خارگ گفت: انتخابات محل ابراز ایده‌ها است و باید شرایط مناسب را برای برگزاری انتخابات سازنده در جزیره خارگ ایجاد کرد.

به گزارش خارگ نیوز، ناصر ابراهیمی در نشست هیئت نظارت بر انتخابات ریاست جمهوری در بخش ویژه خارگ اظهار داشت: انتخابات محل ابراز ایده‌ها است و باید شرایط مناسب را برای برگزاری انتخابات سازنده در جزیره خارگ ایجاد کرد.

وی افزود: محدودیت‌های کرونایی و دستورالعمل‌های بهداشتی در کلیه فرایندهای انتخابات و اقدامات کمیته‌ها مورد توجه قرار می‌گیرد.

بخشدار ویژه خارگ با اشاره به اینکه برگزاری انتخابات با در نظر گرفتن بالا بردن مشارکت سیاسی، اصل بی طرفی و قانونمداری از اولویت‌های بخشداری ویژه خارگ برای انتخابات سال ۱۴۰۰ است اظهار داشت: نقاط ضعف و قوت انتخابات قبل در انتخابات آینده به کار گیری خواهد شد.

ضرغام ابراهیمی ریس هیئت نظارت بر انتخابات ریاست جمهوری در بخش ویژه خارگ نیز در ادامه اظهار داشت: هدف هیئت نظارت بر انتخابات ایجاد یک فضای آرام برای فراهم شدن یک حضور پرشور و باشکوه در انتخابات پیش رو است. 

وی افزود: همدلی و هم افزایی بسیارخوبی بین هیات اجرایی و هیات نظارت وجود دارد که تضمین کننده انتخاباتی قانونمند در جزیره راهبردی خارگ خواهد بود. 

 

ریس هیئت نظارت بر انتخابات ریاست جمهوری در بخش ویژه خارگ تصریح کرد: نیازمند برگزاری جلسات مستمر در زمینه انتخابات آتی هستیم که انشالله با برنامه ریزی خوبی که در این زمینه صورت گرفته است موارد پیش رو با دقت مورد بررسی خواهد گرفت.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید