کد خبر : ۲۵,۷۰۴
۲۰ مهر ۱۳۹۳ ۱۶:۰۰
رئیس نهاد کتابخانه‌های عمومی خارگ از برگزاری مسابقه نقاشی «مقاومت و دفاع مقدس» در این جزیره خبر داد.
شکرالله پری‌غنچه امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در خارگ از برگزاری مسابقات نقاشی افراد زیر 14 سال، با موضوع مقاومت و دفاع مقدس، به مناسبت هفته دفاع مقدس در خارگ خبر داد.
 
وی با اشاره به اهمیت گرامیداشت دفاع مقدس، خاطرنشان کرد: بزرگ‌مردان ایران در 8 سال دفاع مقدس رشادت‌های بی‌نظیری انجام دادند و با دست خالی، در برابر دنیا ایستادند و بر ماست که یاد و خاطره این عزیزان را گرامی بداریم.
 
رئیس نهاد کتابخانه‌های عمومی خارگ تصریح کرد: یکی از اهداف برگزاری این مسابقات، انتقال این رشادت‌ها به نسل بعد بوده است و از این رو، سعی شد با برگزاری مسابقات مختلف، انگیزه بیشتری برای این امر در بین دانش‌آموزان نوجوان ایجاد شود.
 
وی عنوان کرد: این مسابقه با همکاری روابط عمومی شرکت پایانه‌های نفتی ایران، همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس آغاز شد و مهلت ارسال آثار تا 25 مهر ماه جاری خواهد بود که پس از داوری‌ آن، نتایج در آبان ماه اعلام و به 20 تن از برگزیدگان جوایز نفیسی اهدا خواهد شد.
 
پری‌غنچه افزود: این مسابقه برای همه افراد زیر 14 سال آزاد خواهد بود که فراخوان آن در مدارس، ادارات و شرکت‌ها توزیع شده و تاکنون بیش از 800 نقاشی به دبیرخانه این مسابقه ارسال شده است.
 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید