کد خبر : ۲۵,۶۹۳
۲۰ مهر ۱۳۹۳ ۱۵:۵۳
رئیس جدید اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی خارگ معرفی شد.
بخشدار ویژه خارگ یکشنبه شب در شورای اداری خارگ از زحمات کریم صفایی رئیس سابق اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی خارگ تقدیر کرد و گفت: وی در این مدت خدمات ارزنده‌ای به خصوص در کمیسیون‌های کارگری و اخذ مطالبات کارگران داشتند که از همین رو از زحمات ایشان تشکر می‌کنیم.
 
علی قاسمی افزود: این اداره با تلاش‌های جناب صفایی در سال 92 به عنوان اداره برتر و همچنین کارآفرین برتر استان معرفی شدند و این نتیجه تعامل خوب ایشان با شرکت‌های مستقر در خارگ، در جهت مطالبه حقوق کارگران بوده است و ساختمان این اداره نیز با زحمات ایشان در حال تکمیل است و از این پس نیز در خدمت حبیب‌الله مرادی خواهیم بود.
 
* قرارگیری اداره کار خارگ در بین 3 اداره برتر استان
 
رئیس سابق اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی خارگ نیز در این نشست با اشاره به برنامه‌های اجرا شده این اداره در سال‌های اخیر، تصریح کرد: در این سال‌ها توفیق خدمت به مردم خارگ نصیب من شد و اگر کم و کاستی‌هایی بوده، امیدوارم دوستان ببخشند و سعی ما در این سه و نیم سال دنبال کردن سه هدف اصلی برای بهبود شرایط کار در خارگ بود.
 
صفایی بیان داشت: تعامل و همکاری با ادارات و شرکت‌هایی که تا قبل از حضور بنده کمی کمرنگ شده بود، با برگزاری بیش از 60 جلسه در سه ماه آخر سال 89 و بهبود جایگاه اداره کار و برنامه‌ریزی برای قرارگرفتن در بین 4 اداره برتر استان، دو هدف ما بود که به حمدالله هدف دوم نیز در 6 ماه نخست سال 92 محقق شد و ما به عنوان اداره برتر استان و در 6 ماهه دوم نیز به عنوان اداره سوم معرفی شدیم و در حال حاضر نیز جزء سه اداره برتر استان هستیم.
 
وی عنوان کرد: سومین هدف، ساختمان اداره بود که با حداقل اعتبارات در سفر استاندار کلنگ‌زنی و بودجه‌ای برای آن مصوب شد و امسال نیز 200 میلیون تومان برای آن اخذ کردیم و ان‌شاالله در هفته کار و کارگر سال آینده، طبقه نخست آن را افتتاح خواهند کرد.
 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید