کد خبر : ۲۵,۶۷۸
۲۰ مهر ۱۳۹۳ ۱۵:۴۰
برگزیدگان دهمین جشنواره تئاتر دینی استان بوشهر، در خارگ معرفی و تقدیر شدند.
سیدمحمد اسدی‌زاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در خارگ اظهار کرد: پس از اجرای نمایش‌های برگزیده و راه‌یافته به مرحله پایانی و نقد و بررسی هیئت داوران، افراد برتر انتخاب شدند و مورد تقدیر قرار گرفتند.
 
رئیس ارشاد اسلامی خارگ با اشاره به برگزیدگان این جشنواره تصریح کرد: در بخش بروشور ماکان صغیری برای نمایش "خاک" از بوشهر، در بخش صحنه علیرضا بحرینی برای نمایش "مدال یک قهرمان" از برازجان، در بخش نور محمدامین مسروریان برای نمایش "خاک" از بوشهر، در بخش گریم و ژاله ژاکی برای نمایش "خاک" از بوشهر به عنوان افراد برتر انتخاب شدند و در بخش موسیقی نیز عماد عرب‌زاده برای نمایش "مخالف خوان‌های موافق"، جایزه این بخش را از آن خود کرد و موسیقی نمایش مضحکه اسرارنامه نیز مورد تقدیر قرار گرفت.
 
وی عنوان کرد: در بخش بازیگران زن، تمامی رتبه‌های برتر به نمایش "خاک" از بوشهر اختصاص یافت و هاله ولی‌زاده رتبه نخست، پریسا زاهدی رتبه دوم و صوفی شبانکاره رتبه سوم را کسب کردند و مرضیه جوادیان، راضیه جوادیان، نگار شریفی و شکرانه محمدی نیز مورد تقدیر قرار گرفتند.
 
اسدی‌زاده بیان داشت: در بخش برترین بازیگران مرد نیز رتبه نخست به محمدامین پارسایان برای نمایش "پیک آرامش" از گناوه، رتبه دوم به حامد مهینی برای نمایش "مخالف خوان‌های موافق" از خارگ و رتبه سوم نیز به طور مشترک به عبدالرضا شنان‌پور برای نمایش "مضحکه اسرارنامه" از برازجان و علیرضا بحرینی برای نمایش "مدال یک قهرمان" از برازجان اختصاص یافت.
 
وی اضافه کرد: در بخش نویسندگی رتبه اول به حسین زارعی برای نمایش "پیک آرامش" از گناوه، رتبه دوم به حسن فخاری برای نمایش "مدال یک قهرمان" از برازجان و رتبه سوم نیز به حامد مهینی برای نمایش "مخالف خوان‌های موافق" از خارگ اختصاص یافت.
 
رئیس ارشاد اسلامی خارگ افزود: در بخش کارگردانی نیز رتبه نخست را حامد مهینی از خارگ برای نمایش "مخالف خوان‌های موافق"، رتبه دوم را حسین زارعی از گناوه برای نمایش "پیک آرامش" و رتبه سوم را محمد امین مسروریان از بوشهر برای نمایش "خاک" کسب کردند.
 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید