کد خبر : ۲,۵۵۶
۹ بهمن ۱۳۹۸ ۱۱:۰۴
آتش نشانی خارگ افتتاح می‌شود/ اجرای طرح‌های متنوع فرهنگی
خارگ نیوز: شهردار خارگ از اجرای طرح‌های متنوع فرهنگی در دهه فجر امسال خبر داد و گفت: ساختمان آتش نشانی خارگ افتتاح می‌شود.
به گزارش خارگ نیوز، عبدالحمید صفایی عصر سه‌شنبه در حاشیه جلسه هماهنگی ستاد بزرگداشت دهه فجر خارگ از آمادگی کامل مجموعه شهرداری در هرچه باشکوه‌تر برگزار شدن ویژه برنامه‌های این ایام خبر داد.

شهردار خارگ اضافه کرد: مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر خارگ آماده است تا با اهتمام و برنامه ریزی هدفمند همه توان و ظرفیت‌های خود را برای اجرای شایسته ویژه برنامه‌های دهه مبارک فجر به کار گیرد.

وی افزود: جریان سازی و آگاهی بخشی ارزش‌های والای انقلاب اسلامی از اهمیت ویژه ای برخوردار است که با برنامه ریزی صورت گرفته به صورت درخوری به شهروندان فهیم جزیره ارائه خواهد شد و امید است که بتواند تأثیرات مثبت و رضایت‌بخشی را در جامعه بگذارد.

صفایی تصریح کرد: مجموعه شهرداری و شورا در کنار افتتاح پروژه شاخص احداث ساختمان آتش نشانی که پس از ۵۰ سال از افتتاح این شهرداری در دهه مبارک فجر امسال افتتاح خواهد شد، برنامه‌های فرهنگی متنوعی را نیز در بزرگداشت ایام الله دهه فجر تدارک دیده است.

وی ادامه داد: از جمله این اقدامات می‌توان به آذین بندی شهر متناسب با ایام حاضر، تولید و ارائه محتوای سمعی و بصری از ارزش‌های انقلاب، مشارکت در برنامه‌های فرهنگی نظیر مسابقات کتابخوانی، پوشش درخور رسانه‌ای راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن ماه و … اشاره کرد.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید