کد خبر : ۲۵,۳۸۴
۱۵ فروردین ۱۳۹۳ ۲۳:۰۷
رئیس شورای شهر خارگ گفت: رشد آموزش و پرورش خارگ در سال‌های اخیر چشمگیر بوده است و این روند باید ادامه داشته باشد.
حسین داربویی صبح امروز در نشست شورای آموزش و پرورش خارگ اظهار کرد: بسیاری از دغدغه‌های مدیریت آموزش و پرورش خارگ، دغدغه ما نیز هست و بودجه‌های ما نیز در سطح استان، به واسطه تکیه استان به نفت در این منطقه، نادیده گرفته می‌شود.
 
 
 
وی افزود: امیدوارم در سالی که سال فرهنگ است، مشکلات فرهنگیان ما که یکی از ارکان فرهنگی هر منطقه محسوب می‌شوند برطرف شود تا با دغدغه کمتری بتوانند به توسعه این امر بپردازند.
 
رئیس شورای شهر خارگ تصریح کرد: ما نیز با تخریب مدرسه شهید مطهری پیش از اینکه تخریب شود موافقیم و تا زمانی که تخریب نشود، کسی برای ساخت آن پیش قدم نخواهد شد و یقیناً بلافاصله بعد از تخریب، ساخت آن را پیگیری خواهیم کرد و با مساعدت دوستان انشاءلله این موضوع محقق خواهد شد.
 
وی با اشاره به سالروز شهادت استاد مرتضی مطهری و روز معلم بیان کرد: در زمینه تجلیل از فرهنگیان نیز جلسه‌ای با اعضای شورای شهر و شهرداری خارگ خواهیم داشت و تا جایی که در توانمان باشد از کمک به این مسئله دریغ نخواهیم کرد.
 
داربویی خاطرنشان کرد: در زمینه ارتقای سطح علمی و کسب رتبه‌های برتر توسط آموزش و پرورش خارگ، باید از مدیریت آن و تمامی فرهنگیان عزیز تشکر کرد که به حمدالله از بدو حضور جناب کازرونی تاکنون شاهد پیشرفت چشمگیر آموزش و پرورش خارگ بوده‌ایم و همواره در سطح استان درخشیده‌ایم و امیدوارم این روند ادامه و استمرار داشته باشد.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید