کد خبر : ۲۵,۲۹۴
۱۵ بهمن ۱۳۹۲ ۱۷:۲۰
امام جمعه خارگ ضمن تبریک به فرماندار جدید بوشهر گفت: امیدواریم نگاه ایشان به خارگ نگاهی ویژه باشد و همانگونه که برای بوشهر اهمیت قائلند، به این جزیره نیز اهمیت دهند.
حجت‌الاسلام موسی کمالی در خطبه‌های نماز جمعه خارگ ضمن تشکر و تقدیر از حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن خاطرنشان کرد: ملت ایران با حضور خود انقلاب و نظام را بیمه کردند.
 
وی با اشاره به اینکه مردم ثابت کردند که گزینه‌های روز میز آمریکا در برابر حضور این مردم هیچ است گفت: این نشان از درایت و بزرگی ملت ایران دارد و همانگونه که امام راحل فرمودند؛ به جرات می‌توانم بگویم ملت ایران از ملت حجاز در عصر پیامبر و کوفیان در عصر امام علی (ع) و امام حسین (ع) بالاتر و برتر است.
 
امام جمعه خارگ افزود: سلاح ما ایمان، اراده، حضور و همراهی مردم با نظام مقدس جمهوری اسلامی است.
 
کمالی خاطرنشان ساخت: این حضور نشان داد که تهدیدات و سلطه‌گری غرب هیچ اثری در افکار این مردمی که تحریم هم نتوانست با آن‌ها کاری بکند، ندارد.
 
وی با اشاره به سالروز حکم تاریخی امام خمینی (ره) در ارتداد سلمان رشدی عنوان کرد: ایشان در این زمینه فرمودند که هر کس در راه کشتن وی کشته شود شهید محسوب خواهد شد و لذا این اقتدار ایشان در دفاع از پیامبر(ص) و اسلام را می‌رساند.
 
امام جمعه خارگ سقوط هواپیمای مسافربری و شهادت 40 تن از جمله شهید محلاتی مصادف با روز روحانیت و دفاع مقدس را در یک اسفند یادآور شد و افزود: روحانیت همیشه در تاریخ ایران پیشتاز بوده است و اینگونه نبوده است که تنها توصیه کند و مردم را جلو بفرستد، بلکه در عمل نیز پیشقدم بوده‌اند.
 
خطیب نماز جمعه خارگ با اشاره به انتصاب فرماندار جدید بوشهر افزود: باید در این زمینه تشکر کرد از زحمات آقای خسروی که در مدت حضورشان نگاهی ویژه به این جزیره داشتند و منشاء خدمات خیر بودند.
 
کمالی ضمن تبریک به فرماندار جدید بوشهر گفت: امیدواریم نگاه ایشان به خارگ نیز نگاهی ویژه باشد و همانگونه که برای بوشهر اهمیت قائلند، به این جزیره نیز اهمیت دهند.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید