کد خبر : ۲۵,۲۷۵
۱۵ بهمن ۱۳۹۲ ۱۷:۰۹
جمعی از مسئولان ارشد جزیره خارگ با حضور در منزل تعدادی از خانواده شهدا با آنان دیدار و گفت‌وگو کردند.
معاون بخشدار ویژه خارگ صبح امروز در دیدار با خانواده شهدا اظهار کرد: شهدا با خون خود درخت تنومند انقلاب اسلامی را آبیاری کرده و امروز امنیت، آسایش و آبروی همه ما به واسطه این عزیزان است.
 
نگهدار حسین‌پور خاطرنشان کرد: همه ما مسئولان موظفیم که ارتباط با این خانواده‌ها را همواره در دستور کار خود قرار دهیم و ارتباط با شهدا را قطع نکنیم و لذا در طول سال باید با این عزیزان ملاقات‌هایی داشته باشیم.
 
معاون سیاسی امنیتی بخشداری ویژه خارگ عنوان داشت: انقلاب اسلامی ایران از زمان آغاز خود و بعد از آن در جنگ تحمیلی و پس از آن در تمامی عرصه‌ها، چه برای حفاظت از مرزهای کشور و چه برای دفاع از دستاوردهای هسته‌ای و علمی کشور، جان خود را فدا کرده‌اند و مهم این است که همه ما بدانیم به تاسی از آنان نیازمندیم.
 
نادر تعاون‌کردار، فرمانده بسیج سپاه ثارالله خارگ نیز در این دیدار اظهار داشت: بسیج پاسدار خون شهداست و ما افتخار می‌کنیم که به عنوان یک بسیجی، وظیفه مهم پاسداری از خون شهیدان را بر عهده داریم.
 
وی افزود: کوچکترین وظیفه ما در قبال شهدا، سرکشی به خانواده آنان است و بسیج خود را در خدمت این خانواده‌ها می‌داند و امیدوارم همه ادامه‌دهنده راه این عزیزان باشیم.
 
مجید ستایشی مسئول ستاد دهه فجر در خارگ نیز اظهار کرد: ما هرچه داریم از برکت خون شهداست و باید فداکاری و ایثار آن‌ها را سرلوحه کار خود قرار دهیم.
 
وی عنوان کرد: گذشت و ایثار را باید از شهدا یاد گرفت و با به این نکته اذعان داشت که ولایتمداری و ولایت‌پذیری شهدا مثال‌زدنی است و باید سرلوحه تمامی کارهای ما باشد و باید بدانیم که آرامش امروز خود و کشور را مدیون این شهدا هستیم.
 
حسین داربویی رئیس شورای شهر خارگ نیز در دیدار با خانواده این شهدا عنوان کرد: از این شهدا نام نیکی به جا مانده و با اینکه بیش از 30 سال از شهادت این عزیزان گذشته است، ولی یاد و نام آنان همچنان باقی است و باید به شهادت آن‌ها غبطه خورد.
 
وی افزود: ارزش مملکت به خون این شهیدان است و این موضوع همواره در این این سی و پنج سال به اثبات رسیده است.
 
رئیس شورای اسلامی شهر خارگ با بیان خاطراتی از شهید رضانیا اضافه کرد: من همکلاسی این شهید بودم و در واقع با هم به مدرسه می‌رفتیم و ایشان فعالیت بسیاری در تمامی زمینه‌ها داشتند و با توجه به انرژی بالای خود، اهل ورزش بود و علاقه وافری به رشته کشتی داشت و علاوه بر آن در اکثر فعالیت‌های مذهبی خارگ حضور داشت.
 
برادر شهیدان درودگاهی نیز با بیان خاطراتی از برادران شهیدش اظهار کرد: یاد شهدا همیشه زنده است و به زندگی ما برکت داده‌اند و یکی از برادرانم وقتی به شهادت رسید، 29 سال سن بیشتر نداشت و پنج فرزند و همسر خود را رها کرد و برای دفاع از اسلام و کشورش به جبهه‌ها رفت.
 
وی اشاره کرد: برادرم عضو سپاه پاسداران بود و به عنوان راننده بولدوزر به جبهه اعزام شد و برادر دیگرم نیز در عملیات بستان شهید شد که وی جزو گروه عملیاتی شهید چمران بود.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید