کد خبر : ۲۵,۱۵۸
۱۵ آذر ۱۳۹۲ ۱۴:۵۶
امام جمعه خارگ گفت: خوشبختانه امروز نیروی دریایی ارتش به عنوان یک نیروی متحرک، در تبلیغ ارزش‌های اسلامی، توانسته با اقتدار در مقابل کشورهای سلطه‌گر بایستد.
حجت‌الاسلام موسی کمالی در دیدار با فرماندهان و کارکنان نیروی دریایی راهبردی ارتش خارگ اظهار کرد: به لطف خدا نیروی دریایی به خوبی توانسته وظایفی که به آن‌ها محول شده است را به خوبی انجام دهد و اقتدار این نیروی راهبردی را نشان دهد.
 
وی با بیان اینکه نیروی دریایی ارتش با انجام وظایف خود توانسته دل رهبر را شاد کند، افزود: کسانی که دل رهبر را شاد کنند چون دل ولی‌فقیه را شاد کرده‌اند، مطمئناً در راه اسلام گام برداشته‌اند و این خود ارزش و ثواب بسیاری دارد.
 
امام جمعه خارگ تصریح کرد: نیروی دریایی ارتش سفیر خوبی برای نظام جمهوری اسلامی بوده و توانسته با اقتدار خود در آب‌های بین‌المللی پیام صلح ایران را به جهانیان ابلاغ کند و این نشان می‌دهد که جهت‌گیری نیروی دریایی، جهت‌گیری مثبت و موفقی است.
 
وی با اشاره به پیشرفت‌های چشم‌گیر نیروی دریایی خاطر‌نشان کرد: خوشبختانه امروز نیروی دریایی ارتش به عنوان یک نیروی متحرک، در تبلیغ ارزش‌های اسلامی، توانسته با اقتدار در مقابل کشورهای سلطه‌گر بایستد.
 
کمالی اضافه کرد: کشور جمهوری اسلامی ایران به رهبری آیت‌الله خامنه‌ای، به عنوان پرچم‌دار مبارزه با استکبار در جهان مطرح است و هر کس به طریقی پشت سر ایشان باشد، در واقع به دفاع از مظلومین جهان کمک کرده و وظیفه نیروی دریایی این است که مبارزه با استکبار را به عنوان یک سفیر بین‌المللی در جهان تبلیغ کند.
 
وی اذعان داشت: همان‌گونه که روزی اسلام از راه دریا به هند و آفریقا و دیگر کشورها راه یافت، ما نیز قادر خواهیم بود تا فرهنگ اسلامی و مبارزه با استکبار را از این طریق به دیگر کشورها صادر کنیم.
 
امام جمعه خارگ افزود: دشمن از عملکرد شما ناراضی است و برای آن‌ها ناخوشایند است که ناوی از ایران در آب‌های‌ بین‌المللی تردد کند و علاوه بر آن به تنهایی در مقابل راهزنان بایستد، این نشان‌دهنده توانمندی و رشد نیروی دریایی است و رشد روزافزون نیروی دریایی، تسریع در فراگیری استکبارستیزی را به دنبال خواهد داشت.
 
وی عنوان داشت: اقتدار امروز نیروی دریایی به واسطه ایستادگی عده‌ای جوان در مقابل استکبار غرب و شرق به سرکردگی صدام بود که با از جان گذشتگی و فدا کردن خود، مقتدرانه در برابر استکبار قد علم کردند و در دل خلیج فارس آرام گرفتند و اگر ما نیز خواهان عزت و سربلندی هستیم باید این روحیه شهادت‌طلبی و از خود گذشتگی را در خود نهادینه کنیم.
 
کمالی خطاب به ارتشیان گفت: اگر شما در راه خدا و در راه ولی امر خود گام بردارید، برای اسلام گام برداشته‌اید و تمام کارهای شما عبادت محسوب می‌شود و در واقع باید نیروی ولایت‌مدار راهبردی دریایی ارتش باشید.
 
وی با تقدیر از امیر دریادار سیاری افزود: ایشان به خوبی نشان داده است که توانایی خاصی در رصد خواسته‌های رهبری دارد و بلافاصله در جهت انجام آن گام برداشته و این جای تقدیر دارد که ایشان با انجام وظایف محول شده به بهترین نحو، دل مقام معظم رهبری را همیشه شاد کرده‌اند.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید