کد خبر : ۲۵,۱۳۸
۱۲ تیر ۱۳۹۲ ۱۴:۳۴
مدیرکل تامین اجتماعی استان بوشهر گفت: در حال حاضر تعداد 11 هزار بیمه شده و 225 نفر مستمری بگیر در جزیره خارک تحت پوشش تامین اجتماعی هستند.
عبدالمجید رازه صبح امروز در جمع مسئولان جزیره خارک اظهار داشت: در سال گذشته بالغ بر دو میلیارد و 100 میلیون تومان در قالب تعهدات کوتاه مدت و بلند مدت به بیمه شدگان جزیره خارک پرداخت شده است.
 
وی با اشاره به برگزاری کارگاه آشنایی مخاطبان سازمان تامین اجتماعی با قوانین و مقررات گفت: تشکیل این کارگاه آموزشی با اهدافی خاص انجام شده که ارتقای سطح دانش و آگاهی بیمه شدگان و کارفرمایان، آشنایی بیمه‌شدگان با حقوق حقه خود و مطالبات خود در باب تامین اجتماعی، تقویت تعاملات و ارتباطات فی مابین در جهت نیل به اهداف سازمان و پاسخگویی به سوالات و ابهامات مخاطبان و رفع مشکلات احتمالی بخشی از این اهداف است.
 
مدیرکل تامین اجتماعی استان بوشهر تصریح کرد: شفاف‌سازی و اطلاع‌رسانی درباره دستور‌العملها و بخشنامه‌ها برای روان‌سازی امور از دیگر اهداف برگزار کارگاه آموزشی بوده است.
 
رازه گفت: امیدواریم در آینده‌ای نزدیک کانون بازنشستگان خارک تاسیس تا بازنشستگان عزیز بتوانند از مزایای کانون بهره‌مند شوند .
 
بخشدار خارک نیز در این کارگاه آموزشی از خدمات و تعاملات مسئولان استانی و مجموعه کارکنان در جزیره تشکر و قدردانی کردند.
 
علی قاسمی در ادامه سخنان خود گفت: در تاریخ 50 ساله تامین اجتماعی در جزیره خارک این نخستین کارگاه آموزشی و آشنایی بیمه شدگان در این سطح است که برگزار می‌شود.
 
در ادامه کلاس آموزشی توسط آقایان دیری کارشناس ارشد امور درآمد، بازوئی کارشناس ارشد امور بیمه شدگان، موسوی کارشناس ارشد فنی مستمری‌های استان برگزار و در پایان به سوالات مطرح شده از طرف حاضرین پاسخ داده شد.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید