کد خبر : ۲۵,۱۲۷
۱۱ شهریور ۱۳۹۱ ۱۴:۱۷
امام جمعه خارگ گفت: مردم جزیره خارگ هنوز نمی‌توانند کانال‌های رسمی کشور را از طریق آنتن‌های زمینی و دیجیتال دریافت کنند.
حجت‌الاسلام موسی کمالی جمعه شب در جمع مردم جزیره خارگ با تشکر از زحمات ریاست سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران در جهت اطلاع‌رسانی خوب اجلاس غیرمتعهدها اظهار داشت: از ایشان درخواست داریم که یک نفر بی‌طرف و عادل به جزیره خارگ و استان بوشهر بفرستند تا وضعیت عملکرد مدیریتی مدیرکل صدا و سیمای مرکز بوشهر را در این شش سال اخیر بررسی کرده و نتیجه را به اطلاع شما برساند.
 
وی افزود: با توجه به تذکرات متعدد، متاسفانه گوش شنوایی نیست که پاسخگو باشد که چرا مردم جزیره خارگ نباید کانال‌های رسمی کشور را از طریق آنتن‌های زمینی و دیجیتال دریافت کنند.
 
امام جمعه خارگ تصریح کرد: مردم جزیره خارگ چند سال است که با این مشکل دست و پنجه نرم می‌کنند و تا الان هم وضعیت کانال‌ها همانند قبل است و هیچ تغییری نکرده است.
 
کمالی عنوان کرد: چرا باید یک مسئول عملکرد یک نهادی که در چند سال اخیر پیشرفت چشمگیری داشته است را در استان بوشهر تضعیف کند و این نهاد را زیر سوال و انتقاد ببرد.
 
وی خاطر نشان کرد: تاکنون مدیر کل صدا و سیمای مرکز بوشهر در طول 6 سال مدیریت خود چند بار به خارگ یا شهرستان‌های دیگر استان بوشهر سفر و وضعیت آنها از جمله جزیره خارگ را بررسی کرده ‌است.
 
وی با تشکر از تمامی نمایندگان استان بوشهر در مجلس شورای اسلامی بابت توجه ویژه آنان به جزیره خارگ گفت: از نمایندگان استان بوشهر در مجلس شورای اسلامی تقاضا داریم در مجمع نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی به طور جدی پیگیر مشکل مردم جزیره خارگ باشند و برای بدنه کهنه صدا و سیمای مرکز بوشهر که نیاز به تحولی خاص دارد، چاره‌ای اندیشه کنند.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید