کد خبر : ۲,۴۶۶
۱ بهمن ۱۳۹۸ ۱۳:۲۱
زمان برگزاری جشنواره رسانه‌ای ابوذر در بوشهر تمدید شد
خارگ نیوز: مسئول سازمان بسیج رسانه استان بوشهر گفت: با توجه به برگزاری کنگره سرداران و ۲۱۲۱ شهید استان بوشهر و اضافه شدن بخش ویژه تجلیل از آثار رسانه‌ای مرتبط با این کنگره، زمان برگزاری پنجمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر این استان تمدید شد.
به گزارش خارگ نیوز؛ عبدالله نجفی روز سه‌شنبه در جمع خبرنگاران افزود: آخرین مهلت دریافت این آثار تا پایان وقت اداری روز ۱۲ بهمن ماه جاری برنامه‌ریزی شده‌است و اهالی رسانه استان می‌توانند آثار مربوط به بازه زمانی ۱۵ دی ماه سال ۹۷ تا ۳۰ دی ماه ۹۸ را به ایمیل جشنواره ارسال کنند.

وی بیان کرد: با نگاه به هدف‌ها و ارزش‌های انقلاب و بر بستر بیانیه گام دوم انقلاب، جشنواره ابوذر که نقش بسزایی در ارتقای کیفی سطح‌های مختلف آثار رسانه‌ای دراستان بوشهر داشته‌است، برگزار می‌شود.

نجفی ادامه داد: در کنار توجه به بیانیه گام دوم انقلاب به دنبال پیاده‌سازی منویات رهبر معظم انقلاب در باره الگوسازی از شخصیتی مانند شهید نادر مهدوی در تراز یک چهره مبارز بین‌المللی در این جشنواره هستیم.

وی ادامه داد: گردآوری آثاری ماندگار و فاخر در قالب خبر، گزارش، تیتر، مصاحبه، مقاله، عکس و موشن گرافیک به عنوان یک اصل در جشنواره امسال ابوذر پیگیری می‌شود.

مسئول سازمان بسیج رسانه استان بوشهرگفت: با توجه به تجربه برگزاری چهار ساله جشنواره ابوذر دراستان بوشهر که با مشارکت خوب اصحاب رسانه همراه بوده‌است انتظار می‌رود در جشنواره پنجم نیز تولیدات رسانه‌ای مناسبی به دبیرخانه این جشنواره ارسال شود.

وی ادامه داد: افزایش و غنی‌سازی فرهنگ رسانه انقلابی در بین اصحاب رسانه، ایجاد فضای رقابتی مثبت، تزریق نشاط و امید به جامعه در کنار بیان مسائل و مشکلات صنفی حوزه اطلاع رسانی و معرفی آثار برتر به جشنواره کشوری از جمله اهداف و انگیزه های برگزاری جشنواره ابوذر در استان بوشهر است.

نجفی گفت: امسال نیز موضوع های کشوری این جشنواره شامل مسائل صنفی خبرنگاران، دستاوردهای انقلاب اسلامی،دفاع و جبهه مقدس، موضوع های آزاد اجتماعی، بصیرت و دشمن شناسی، اقتصاد مقاومتی، مبارزه با آسیب‌های اجتماعی، بسیج و حوزه های اقدام، محرومیت زدایی و رونق تولید به مرحله داوری می‌رسد.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید