کد خبر : ۲۴,۱۶۶
۴ اسفند ۱۳۹۹ ۱۸:۰۰
به گزارش خارگ نیوز، احمد مددی درباره موضوعات مختلف مربوط به تیم فوتبال استقلال به اظهارنظر پرداخت که در زیر می‌خوانید:
 
* از حضور شما در تمرین امروز استقلال و صحبت با بازیکنان شروع می‌کنیم. جلسه امروز چه نتیجه‌ای داشت؟ 
 
امروز به محل تمرین رفتم تا دقایقی با کادر فنی و بازیکنان صحبت کنم. جلسه خودمانی و بسیار دوستانه‌ای داشتیم و درباره چند مبحث صحبت کردیم. اولین بحث، مشکلات مالی بود. همانطور که بازیکنان در زمین عرق می‌ریزند و زحمت می‌کشند، وظیفه بنده و هیئت مدیره باشگاه این است که قرارداد بازیکنان را پرداخت کنیم. بر این اساس، قرار است تا 15 روز آینده پرداختی خوبی به بازیکنان و کادر فنی داشته باشیم. 
 
همچنین حمایت کامل خودم و هیئت مدیره را از فکری اعلام کردیم. از طرفی، قرار شد کاپیتان تیم به همراه یکی دو بازیکن به نمایندگی از همه بازیکنان جلسات متناوبی با بنده در باشگاه برگزار کنند تا نسبت به حل مشکلات اقدام کنیم.
 
* در این مدت، حواشی زیادی درباره ادامه همکاری استقلال با محمود فکری مطرح شد و سکوت شما و اعضای هیئت مدیره به شایعات دامن زد. آیا صحت دارد که هیئت مدیره مخالف حضور فکری بوده و وزارت ورزش و جوانان با تصمیم باشگاه مخالفت کرده است؟
 
اصلاً درست نیست و این موارد را تکذیب می‌کنم. به هیچ عنوان چنین چیزی مطرح نشده است. در هیئت مدیره اصلاً بحث کادر فنی را نکردیم و عمده صحبت‌ها و وقت اعضای هیئت مدیره حول چگونگی تأمین منابع مالی می‌گذرد.
 
* اگر فکری در دیدارهای آینده باز هم با استقلال نتایج سینوسی بگیرد، همچنان از او حمایت خواهد شد؟ 
 
در این برهه که صحبت می‌کنم، جایگاه‌مان در جدول خوب است و با یکی دو پیروزی امکان صعود به صدر جدول را داریم. قصد داریم بدون اینکه تیم استقلال وارد حواشی شود، روال کارها را پیش ببریم.
 
* مهدی قایدی یک هفته است در تمرینات استقلال شرکت نمی‌کند. وضعیت او چه خواهد شد؟
 
قایدی یکسری مشکلات مربوط به قراردادش دارد. با نماینده او صحبت کردم تا مشکلات را بررسی کنیم. قایدی پسر استقلال است و حتماً مشکلات این بازیکن را در روزهای آینده بررسی و حل خواهیم کرد. با محمود فکری هم صحبت کردم تا شخصاً با او برای بازگشت به تمرینات صحبت کند.
 
* محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات علیه استقلال با انتشار استوری کُری خواند. چرا به‌عنوان مدیرعامل استقلال واکنشی نشان ندادید؟
 
پاسخ ایشان را رئیس هیئت مدیره و یکی دو عضو دیگر دادند. بحثی بود که خود وزیر متوجه خطا بودن آن شد و بهتر است دیگر به آن نپردازیم.
 
* در لیست محمود فکری برای جذب بازیکن، مهدی کیانی حضور دارد؟
 
کیانی در لیست ما نبود، اما در ادامه فکری از من خواست که برای جذب این بازیکن اقدام شود. در نامه‌ای به باشگاه سپاهان رسماً درخواست جذب این بازیکن را دادیم که سپاهانی‌ها نیز خواستار جذب مسعود ریگی شدند. با این درخواست مخالفت کرده و پیشنهاد دیگری دادیم و منتظر جواب هستیم.
 
* استقلال در این فصل در زمین‌های مختلفی تمرین کرده است. چرا معضل زمین تمرین استقلال یک بار برای همیشه حل نمی‌شود؟
 
معضلی نیست. استقلال در زمین مجموعه نفت تهرانسر تمرین می‌کرد که زیر کشت رفت و قرار است هفته دیگر بار دیگر به استقلال تحویل داده شود. قطعاً تا آخر سال این مجموعه در اختیار تیم استقلال خواهد بود.
 
* قطعاً اعتراض و صحبت‌های هواداران استقلال را در روزهای گذشته دیده و یا شنیده‌اید. شاید ترجیح دادید به جای صحبت کردن دنبال حل مشکلات باشید، اما هواداران از مدیرعامل باشگاه انتظاراتی دارند و سکوت شما حرف و حدیث‌های زیادی را ایجاد کرده است.
 
در هر صورت حق با هواداران است و به نظرات آنها احترام می‌گذاریم. ما امانت‌دار آنها هستیم و ذره‌ای کوتاهی نخواهیم کرد. همه در استقلال تلاش می‌کنند به مشکلات رسیدگی شود. با حرف زدن چیزی حل می‌شود؟ از چهار ماه پیش که مدیرعامل استقلال شدم تصمیم گرفتم مشکلات را به حداقل برسانم که این کار را هم انجام دادیم. امروز هم باید در بحث تامین منابع مالی تلاش کنیم، چرا که پنجره نقل‌وانتقالات بسته است. مطمئن باشید در رابطه با پرداخت بودوروف، تلاش می‌کنیم. از طرفی، تا پایان نقل‌وانتقالات فرصت داریم و اقداماتی خواهیم کرد.
 
* یکی از شایعات مطرح شده فشار شما و هیئت مدیره به فکری برای استعفای او بود. چنین چیزی صحت داشت؟
 
این موضوع کذب محض است. نه من و نه هیئت مدیره چنین درخواستی نداشتیم.
 
* با توجه به اینکه استقلال مشکلات مالی زیادی دارد، آیا دیگر پرونده بازگشت میلیچ بسته است؟
 
درباره بازگشت میلیچ در هیئت مدیره بحث کردیم و اینکه برای این کار تأمین منابع صورت بگیرد. این نیست که بازگشت میلیچ از دستور کار خارج شود.
 
 * وضعیت سجاد آقایی که مجوز شرکت در تمرینات را ندارد، چه خواهد شد؟
 
نامه‌ای از سوی فکری آمده است که با انتقال او به تیم دیگری موافقت شود. قرار است با رعایت جوانب باشگاه این بازیکن را انتقال دهیم.
 
* پیمان بابایی یکی از بازیکنان مدنظر فکری بود که به تراکتور پیوست. آیا بازیکنی را با شرایط فعلی می‌توانید جذب کنید؟
 
خیلی سخت است. ما به باشگاه‌های تراکتور برای جذب میثم تیموری و سپاهان برای کیانی نامه داده‌ایم و منتظر پاسخ نهایی آنها هستیم.
 
* سؤال پایانی درباره انتخابات پیش روی فدراسیون فوتبال است. به‌عنوان نماینده باشگاه استقلال چه انتظاراتی از کاندیداهای ریاست از جمله علی کریمی دارید که سبقه پرسپولیسی دارد؟
 
فدراسیون نهاد عمومی و غیردولتی و فراتر از رنگ‌هاست. اعضای مجمع هستند که تعیین تکلیف کرده و انتخاب می‌کنند. اینجا رنگ‌ها انتخاب نمی‌کنند. افرادی که حق رأی دارند برنامه کاندیداها را بررسی می‌کنند و رأی‌شان را به صندوق رأی می‌اندازند. امیدوارم خروجی انتخابات به صلاح فوتبال کشور ما باشد.
 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید