کد خبر : ۲۲,۱۴۰
۱۱ بهمن ۱۳۹۹ ۰۷:۴۷
بخشدار ویژه خارگ دهه مبارک فجر را تبریک گفت
خارگ نیوز: بخشدار ویژه خارگ طی پیامی دهه مبارک فجر را تبریک گفت.
به گزارش خارگ نیوز، ناصر ابراهیمی بخشدار ویژه خارگ دهه مبارک فجر را تبریک گفت، متن این پیام به شرح ذیل می باشد:
 
بسم‌الله الرحمن الرحیم
 
رمز پیروزی انقلاب اسلامی ایمان و وحدت کلمه بود. امام خمینی (ره)
 
 
 
یوم‌الله دهه مبارک فجر پایان استبداد و سلطه طاغوتیان و بیگانگان و آغاز خودباوری ملت و اتکا به قدرت لایزال الهی و مردم بود که با رمز الله‌اکبر به ثمر نشست. دهه‌ای که شکوه و عظمت یک ملت را با ایستادن در مقابل استبداد و استکبار نشان داد و تاریخی جاودانه از خود به یادگار گذاشتند.
 
 
 
این دهه یادآور آن پیر جماران است، امامی که بذر امید و بیداری را در دل آزادگان خسته از ظلم و ستم بارور نمود؛ و امروز بیش از چهار دهه از توطئه و دسیسه دشمنان و بدخواهان نظام می‌گذرد اما هرگز نتوانسته‌اند خللی در عزم و اراده پولادین ملت بزرگ ایران از ادامه مسیر انقلاب و دستیابی به اهداف متعالی آن وارد نماید.
 
 
 
و اکنون در چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی دشمنان چون گذشته از تمام توان و ظرفیت خود این بار با ابزار ظالمانه‌ای چون تحریم جنگ اقتصادی و روانی به راه انداخته است که رمز پیروزی در این برهه نیز چون گذشته ایمان و وحدت بین مردم و مسئولان است.
 
 
 
 و البته بر همه ما مسئولان لازم است تا با تداوم راه و آرمان‌های مقدس امام و شهدا خدمت بی‌شائبه به مردم یعنی ولی‌نعمتان واقعی انقلاب را سرلوحه گفتار و رفتار خود قرار داده و در این راه نصایح و رهنمودهای حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب را نصب العین خود قرار دهیم.
 
 
 
اینجانب با گرامی داشت یاد و خاطره شهدا، ایام‌الله دهه مبارک فجر از مردم شریف و انقلابی جزیره مقاوم و راهبردی خارگ تبریک و تهنیت عرض می نمایم .
 
 
ناصر ابراهیمی
 
بخشدار ویژه خارگ
 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید