کد خبر : ۲,۲۰۳
۷ دی ۱۳۹۸ ۱۹:۱۴
طی حکمی از سوی فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر
رییس مجمع عالی بسیج خارگ منصوب شد
خارگ نیوز: عصر امروز طی حکمی از سوی علی رزمجو فرماندهی سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر به عنوان دکتر مهدی باقری بعنوان رییس مجمع عالی بسیج خارگ معرفی گردید.

به گزارش خارگ نیوز، مهدی باقری اظهار داشت: هدف از تشکیل مجمع شورای راهبردی بسیج در جزیره مقاوم خارگ اطاعت از امر رهبری ، تولید فکر و هم افزایی بیشتر برای جمع بندی نظرات در راستای پیشرفت جزیره مهم و راهبردی خارگ است.

وی افزود: بررسی و تبیین بیانات، ترویج و گفتمان سازی اندیشه ولایت به عنوان مطالبه و خواست عمومی در سطح بسیج و مجامع، توسعه و تقویت ارتباطات درون و برون سازمانی و ارتقای فرهنگ کار تشکیلاتی و کادرسازی بسیجیان و پایش محیطی شرایط موجود در سطح جزیره، تحلیل فرصت ها، تهدیدها و نقاط قوت و ضعف از دیگر نتایج شبکه منسجم مجمع راهبردی است.

باقری خاطر نشان کرد: اعضای کارگروه مجمع شورای راهبردی بسیج تمام امور را با تفکر بسیجی رصد و هدایت می‌کنند و پس از طرح مشکلات توسط اعضای کارگروه، با همفکری برای آن راه حل پیدا می‌کنند، همچنین جا دارد تشکر ویژه ای از دکتر اسدروز داشته باشیم که زحمات فراوانی در به بار نشستن این نهال نو پا بعنوان اولین رئیس مجمع این جزیره مهم و راهبردی خارگ در چند سال گذشته بر دوش کشیدند. 

به گزارش خارگ نیوز، عصر امروز طی حکمی از سوی علی رزمجو فرماندهی سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر به عنوان دکتر مهدی باقری بعنوان رییس مجمع عالی بسیج خارگ معرفی گردید.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید