کد خبر : ۲۱,۷۹۷
۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۹:۱۰
خارگ نیوز: جلسه سه جانبه ای با حضور مهدی علی نژاد معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان، احمد مددی مدیرعامل باشگاه استقلال و علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی برگزار شد.
به گزارش خارگ نیوز و به نقل از فدراسیون کشتی، موضوع این جلسه سازنده در مورد اختلافات پیش آمده بین باشگاه کشتی استقلال و برخی از کشتی گیران و مربیان این تیم حاضر در لیگ برتر کشتی آزاد بود.
 
مددی در این نشست صمیمی گفت: ما مطیع قانون هستیم و هر رایی را که کمیته انضباطی فدراسیون صادر کند، می پذیریم.
 
وی ادامه داد: اگر استقلال در لیگ حضور یافت به دو علت بود، یک کمک به تیم ملی و دوم کمک به فدراسیون کشتی و تصمیم داریم  سال آینده نیز در رقابت های لیگ کشتی حضور یابیم.
 
دبیر در این جلسه اظهار کرد: در وهله اول از باشگاه استقلال به خصوص آقای مددی و اسپانسری که حامی این تیم بود به دلیل حضور در لیگ برتر قدردانی می کنم. قطعا کمیته انضباطی ما که متشکل از افراد حقوقدان و نمایندگان وزارت ورزش است حکمی عادلانه صادر می کنند تا خدای نکرده به کسی اجحاف نشود.
 
وی افزود: مجموعه فدراسیون علاقمند حضور باشگاه استقلال در کشتی است و از تیم داری این باشگاه در لیگ برتر سال آینده استقبال می کنیم.
 
علی نژاد در این جلسه گفت: نیت استقلال برای حضور در لیگ کشتی کمک به تیم ملی بود و ما حضور این باشگاه  در رقابت های سال آینده  لیگ برتر کشتی را به فال نیک می گیریم.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید