کد خبر : ۲۱,۶۱۴
۴ بهمن ۱۳۹۹ ۲۰:۱۵
تردد در مسیر گناوه - خارگ موقتا برقرار شد/ لزوم حل دائمی مشکل
خارگ نیوز: بر اساس اعلام بخشدار ویژه خارگ، با رایزنی‌های صورت گرفته مشکل تردد به جزیره خارگ رفع شده است ولی انتظار می‌رود این مشکل به صورت دائمی و پایدار حل شود.
به گزارش خارگ نیوز، تردد اهالی جزیره خارگ همواره یکی از مشکلات اساسی در این جزیره بوده است که در روزهای اخیر مجدداً اوج گرفته است و نارضایتی زیادی را در پی داشته است.
 
حل موقتی مشکل تردد اهالی جزیره خارگ دردی را از مردم دوا نمی‌کند و انتظار می‌رود یک بار برای همیشه این مشکل حل شود.
 
ناصر ابراهیمی بخشدار ویژه خارگ در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: در چند روز اخیر تردد در مسیر دریایی گناوه به دلیل نقص فنی شناورهای متردد در این مسیر با مشکل مواجه بود.
 
وی افرود: با رایزنی صورت گرفته با مالک شناور و همکاری صورت گرفته از سوی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر و بندر خارگ، این شناور با رعایت اصول ایمنی دریانوردی سرویس‌های مسیر خارگ- گناوه- خارگ را از فردا آغاز خواهد کرد.
 
بخشدار ویژه خارگ تصریح کرد: صبح امروز زیر ساخت‌های بندری در بندر گناوه از طریق کارشناسان اداره کل بنادر و دریانوردی مورد بازبینی و بررسی قرار گرفت که مقرر شد این شناور به این مسیر نیز خدمت رسانی کند.
 
به گزارش خبرنگار مهر، سرویس خارگ به گناوه ساعت ۱۱ و گناوه به خارگ ساعت ۱۳ در نظر گرفته شده است.
 
باتوجه به فرسوده بودن ناوگان دریایی مسیر گناوه - خارگ، ضرورت نوسازی این ناوگان بیش از پیش احساس می شود و حضور این شناور در این مسیر بصورت موقت خواهد بود.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید