کد خبر : ۲۱,۳۳۰
۱ بهمن ۱۳۹۹ ۱۷:۵۴
خارگ نیوز: مربی شهرخودرو به چینش داوری کمیته داوران اعتراض کرد.
به گزارش خارگ نیوز، محمد نوازی مربی تیم فوتبال شهرخودرو پس از پیروزی یک بر صفر تیمش برابر نساجی اظهار کرد: به بازیکنانم خسته نباشید می‌گویم. نیمه اول خوب شروع کردیم و به گل رسیدیم و خوب دفاع کردیم. بازی منظم و با برنامه‌ای داشتیم.
 
وی ادامه داد: فشار آوردن نساجی بعد از یک بر صفر شدن ما طبیعی بود و توانستیم خوب دفاع کنیم و به ۳ امتیاز برسیم و به جدول برگردیم و از لحاظ روحی و روانی بهتر شویم.
 
وی درباره داوری گفت: نمی‌دانم با شهرخودرو مشکل دارند یا بیش از اندازه به ما کارت می‌دهند. همیشه نباید اینطور باشند که بازی‌های مهم داوران قوی داشته باشد و بازی تیم‌های رده پایینی، داوران ضعیف بگذارند. اصفهانیان باید به این موضوع رسیدگی کند و امیدوارم این اتفاق در آینده نیافتد. اشتباه کردن داور طبیعی است اما نباید این کارها با تیم ما صورت بگیرد. نمی‌توانیم ساکت بشینیم و اعتراض نکنیم. به نیمکت ما حساس شده‌اند و این آرامش تیم ما را از بین برده است. خالی بودن ورزشگاه باعث شده داور همه دیالوگ‌ها بشنود و از شانس ما با خود کارت زیاد آورده بود و پشت هم به ما اخطار داد!
 
نوازی درباره سیاست شهرخودرو در دیدار با نساجی و حفظ نتیجه پس از پیش افتادن از حریف گفت: فشار روی تیم ما زیاد بود. تاکتیک ما کشیدن به عقب نبود و می‌توانستیم به گل برسیم اما بازیکنان ما کمی ترسیدند. مهم گرفتن ۳ امتیاز بود تا شرایطمان بهتر شود. هفته بعد دیداری سخت با سپاهان داریم و امیدوارم با حمایت هواداران بتوانیم عملکرد درخشانی را مقابل این تیم داشته باشیم.
 
مربی شهرخودرو درباره تقویت این تیم در نقل و انتقالات نیم‌فصل توضیح داد: ما دو دروازه‌بان ایده‌آل داریم و نامداری و رحمتی با دروازه‌بان‌ها کار می‌کنند. روی این زمین کار نمی‌شود و زیرسازی آن شل است و بازیکنان عادت ندارند. کسانی هستند که در خصوص خط دروازه تصمیم بگیرند و این قضیه قابل حل شدن است. تمام تلاش ما این است تیم نتیجه مورد نظر را بگیرد و هواداران خوشحال شوند.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید