کد خبر : ۲,۱۲۶
۱ دی ۱۳۹۸ ۱۴:۱۰
سپاه پاسداران با کار جهادی در حال حفاظت از کیان ایران اسلامی است
خارگ نیوز: بخشدار ویژه خارگ گفت: سپاه پاسداران با کار جهادی و انقلابی در حال حفاظت از کیان ایران اسلامی است.
به گزارش خارگ نیوز، محمود رضایی بعدازظهر یکشنبه در آئین تکریم و معارفه فرمانده سپاه دریایی جزیره خارگ اظهار داشت: امروز دلاوران سپاه دریایی در جزیره خارگ با اقتدار در مأموریت‌های محوله خود در خلیج‌فارس پیروز میدان هستند و حضور این قهرمانان لرزه به جان و دل دشمن انداخته است.

وی افزود: جزیره خارگ به عنوان یکی از مراکز حساس کشور دارای اهمیت بالای راهبردی است و نیروهای خدوم سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با کار جهادی و انقلابی در حال حفاظت از کیان ایران اسلامی در مقابل دشمنان ایستاده‌اند.

رضایی تصریح کرد: امروز شاهد خودکفایی در صنعت دفاعی کشور هستیم و این نشان از عزم جزم نیروهای انقلاب برای حفاظت از ایران اسلامی است.

رئیس شورای تأمین بخش ویژه خارگ تصریح کرد: امروز فرزندان ایران اسلامی در سپاه پاسداران در تمامی زمینه‌های علمی توانسته‌اند در جهان اسلام الگویی موفق باشند و کشورهای دیگر امروز دوست دارند سازمانی مانند سپاه را در کشورشان داشته باشند.

به گزارش خبرنگار خارگ نیوز، مراسم تکریم و معارفه فرمانده سپاه دریایی خارگ با حضور رمضان زیراهی فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه برگزار شد.

در این مراسم از زحمات ناوسالاریکم پاسدار مسعود فروتن فرمانده سپاه دریایی خارگ تقدیر و ناو سالار یکم پاسدار بهمنیار عبدالهی به عنوان فرمانده جدید سپاه دریایی خارگ منصوب شد.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید